برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
بهترین سنگ های مرمریت مشکی

بهترین سنگ های مرمریت مشکی کدام هستند؟

تاریخ انتشار: 1401/04/15 12:53 | بازدید: 293

بهترین سنگ های مرمریت با رنگ مشکی کدام هستند؟

بهترین سنگ های مرمریت مشکی کدام هستند؟

هر جایی که صحبت از سنگ های ساختمانی به میان باشد نام سنگ مرمریت در کنار دیگر سنگ ها به گوش خواهد رسید. سنگ های مرمریت از نظر رنگ بندی و خاصیت مواد تشکیل دهنده ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که این ویژگی ها توانسته است آن ها را در بازار های داخلی و بین المللی جذاب و فوق العاده سازد. در بین سنگ های ساختمانی و زمینه های رنگی که دارند، می توان مرمریت های مشکی را از بهترین و پرطرفدارترین آن ها تلقی کرد. در ادامه مطلب به چند نمونه سنگ مرمریت مشکی شناخته شده و معروف در ایران اشاره می کنیم و توضیحات کلی و مختصری را برای هر یک از آن ها بیان خواهیم کرد.

 

- سنگ مرمریت لاشتر


سنگ لاشتر که با نام Pietra Gray در بازار جهانی شناخته می شود یکی از معروف ترین و مستحکم ترین سنگ های مرمریت مشکی نامیده می شود. این سنگ دارای زمینه رنگی مشکی و طوسی بوده و رگه های سفید و گاها طلایی را در سورت ضعیف می توان در آن مشاهده نمود.
کاربرد : امروزه سنگ مرمریت لاشتر را در انواع نماهای داخلی و خارجی مورد استفاده و اجرا قرار می دهند. ترکیب این سنگ با تراورتن های رنگ سفید روشن می تواند به زیبا ترین نماهای ممکن تبدیل شود. معمولا سنگ لاشتر را با سنگ های تراورتن سفید عباس آباد و دره بخاری به صورت ترکیبی برای نمای خارجی به کار می برند. برای کاربری های داخلی نیز می تواند مورد توجه دکوراتور ها باشد و به عنوان اسلب برای تی وی روم ها و فضای آشپزخانه فوق العاده تلقی می شود. این سنگ امروزه در آشپزخانه به عنوان سنگ بین کابینت ، جزیره و همچنین برای کاربری های کف در ابعاد فرشی مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ لاشتر در نمای آشپزخانه

- سنگ مرمریت تریدی بلک


این سنگ مرمریت را می توان نمونه مشابه سنگ مشکی نجف آباد دانست. با این تفاوت و این خصوصیت که در سطح سنگ رگه ها و خطوط سفید بسیار زیاد و بیشتری را شاهد هستیم. بنابراین سنگ تریدی بلک را می توان سنگ مرمریت مشکی پر رنگ به همراه خطوط سفید دانست.
کاربرد سنگ تریدی بلک را می توان به عنوان سنگ مکمل در کنار سنگ های تراورتن سفید برای نما دانست. همچنین این سنگ به دلیل ساب فوق العاده و براقی که دارد می تواند در تمامی بدنه های داخلی مورد استفاده و اجرا قرار گیرد

 

- سنگ مرمریت گلدن بلک


سنگ گلدن بلک را می توان به عنوان یکی از زیبا ترین و خاص ترین سنگ های مرمریت مشکی معرفی کرد. زمینه سنگ کاملا مشکی بوده و در زمینه سنگ شاهد خطوط و هاله های سفید و طلایی رنگ هستیم که سنگ را شگفت انگیز کرده است.
کاربری سنگ گلدن بلک را می توان در نمای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار داد.

فضای آشپزخانه و تی وی روم ها می تواند بهترین گزینه برای نصب و اجرای مرمریت گلدن بلک باشد. سنگ های گلدن بلک می توانند بهترین متریال برای کف فرش ساختمان ها و فضاهای داخلی تلقی شوند.

 

- سنگ مرمریت مشکی نجف آباد


در بین تمامی مرمریت های مشکی، سنگ نجف آباد دارای مشکی ترین زمینه رنگی می باشد. این سنگ در قیاس با دیگر مرمریت های مشکی رنگ زمینه کاملا مشکی و یکدستی داشته و خطوط سفید در آن قابل مشاهده می باشد. سنگ مرمریت مشکی نجف آباد را در تمامی ابعاد و فرآوری ها می توان مورد استفاده و اجرا قرار داد. اجرا و ترکیب این سنگ در نمای خارجی به صورت تکی و یا حتی به همراه سنگ های روشن می تواند نمایی بسیار شیک و خاص را خلق سازد. از جمله چنین طرح های می توان ترکیب سنگ مشکی نجف آباد با سنگ تراورتن روشن عباس آباد، دره بخاری یا ابیانه را دانست. این ترکیب رنگ که کاملا متضاد یکدیگر هستند می تواند روشنی و تیرگی صد در صدی را در یک بدنه نمایان سازد. اسلب های مرمریت مشکی نجف اباد برای کاربری های بدنه و کف فضاهای داخلی عالی بوده و همواره مورد توجه بسیاری از دکوراتیو ها بوده است.

مرمریت مشکی گلدن بلک

 

- سنگ مرمریت دهبید مشکی (اسپایدر)


سنگ مرمریت اسپایدر از لحاظ براقیت و جنس سنگ همانند سنگ دهبید کرم می باشد. استفاده از این سنگ معمولا برای فضاهای داخلی بوده است و می توان برای کاربری های کف ساختمان و همچنین بدنه های داخلی از آن بهره گرفت.

در جمع بندی کلی باید گفت ایران منابع سنگ مشکی در خود زیاد دارد که حتی هنوز کشف نشده اند ولی بهترین و معروف ترین آن ها در سطح کشور و حتی بین الملل را به شما معرفی کردیم. اینکه شما برای کدام مکان و با چه سلیقه ای هستین مهم ترین دلیل برای انتخاب یکی از این سنگ های بالا می باشد. ما در کالاساخت بهترین کارشناسان را تربیت کرده ایم تا بتوانند مشاوره ای صحیح و اصولی را به شما دهند تا یک انتخاب خوب و مطمئن داشته باشید. پس برای خرید سنگ مرمریت و یا استعلام قیمت با یکی از شماره های ما تماس حاصل کرده و اطلاعات دقیق را از ما دریافت کنید.

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت