خواص سنگ های مرمر


خواص سنگ های مرمر

تاریخ انتشار: 1395/12/15 22:47 | بازدید: 6100

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

خواص سنگ های مرمر

 

 

سنگ های مرمر دارای خواص درمانی و پزشکی برای بدن انسان هستند از این جهت میتوان تنها سنگ و متریال ساختمانی باشند که میتواند در ساختمان به غییر از بحث زیبایی روی آن برای خواص درمانی نیز حساب کرد.

سنگ های مرمر از اولین و بهترین سنگ های ساختمانی بودند که انسان برای زیبا سازی ساختمان های خود از آن استفاده کرد.برای همین در ساختمان ها قدیمی از سنگ مرمر بسیار استفاده کرده اند.

خواص سنگ مرمر:

  • تمرکز

سنگ مرمر در ساختمان و مخصوصا در کف فرش ساختمان ها که بیشتر در کف فرش های داخلی استفاده میشود بر روی تمرکز انسان اثر دارد و باعث میشود انسان تمرکز حواس بیشتری داشته باشد.

  • درمان استرس

سنگ مرمر را روان پزشکان به کسانی که استرس زیادی دارند برای اجرا در ساختمان محل کار و منزل خود توصیه میکنند.این سنگ در علم ثابت شده که با حالتی که دارد باعث کم شدن استرس میشود.

  • گردش خون

در سرزمین های شرقی قاره آسیا از این سنگ در حمام ها و اتاق خواب شاهان و ثروت مندان استفاده میشود به خاطر اینکه سنگ مرمر باعث میشود گردش خون در بدن بهتر انجام شود.

  • میگرن

این سنگ برای درمان میگرن نیز استفاده میشد.

 

روش های درمان را میتوانید در سایت های پزشکی دریافت کنید.

 

سنگ های مرمر در علم ثابت شده اند که دارای انرژی هستند و مانند سنگ نمک انرژی منفی محیط را به خود جذب میکند.و تمامی فواید آن در همین جذب انرژی منفی است.

برای اثبات موارد بالا میتوان به مکان های معنوی که در ایران ساخته شده اند اشاره کرد و شاهکار و نمونه اصلی آن به بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان اشاره کرد که تجربه همه ی ایرانی ها این را اثبات کرده که در کنار قبر ایشان آرامشی خاص به انسان دست میدهد.بخضی از این آرامش را میتوان به خاطر اجرای سنگ مرمر در تمامی مقبره امام رضا دانست.

 

 

برای خرید و دیدن سنگ ها با جنس مرمر میتوانید به این صفحه مراجعه کنید.

 

 جستجو در مطالب وبلاگ