برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
دو ایده خاص در اجرای سنگ آنتیک در آشپزخانه

دو ایده خاص اجرای سنگ آنتیک در آشپزخانه

تاریخ انتشار: 1398/12/04 09:10 | بازدید: 462

ایده هایی برای اجرایی بهتر

دو ایده خاص اجرای سنگ آنتیک در آشپزخانه

آشپزخانه در واقع قسمتی از ساختمان است که در آن غذا می پزند و اعضای خانواده صبح خود را در آن آغاز می کنند. به همین دلیل است که آشپزخانه مهم ترین بخش یک ساختمان و در واقع قلب خانه می باشد. همانطور که می دانید امروزه بیشتر خانواده ها وعده های خود را در آشپزخانه میل می کنند و در واقع طراحی آشپزخانه در اولویت نسبت به دیگر اعضای خانه می باشد. طراحی مناسب آشپزخانه می تواند بر روی نتیجه کلی دکوراسیون داخلی تاثیر بالایی داشته باشد و یکی از جذاب ترین مباحث طراحی داخلی است. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه می توان از متریال های بسیاری همچون چوب، سنگ، کاشی، سرامیک، شیشه و ... استفاده نمود، همچنین از ترکیب هرکدام از این مصالح با یکدیگر نیز می توان دکوراسیون زیبایی در این قسمت ایجاد کرد. پیشنهاد کالاساخت به شما استفاده از سنگ آنتیک می باشد. سنگ آنتیک نوعی سنگ ساختمانی و دکوراتیو است که از قطعات خرد شده و ضایعات سنگ های ساختمانی دیگر همچون تراورتن، مرمریت و ... ساخته شده است. از نمونه های این سنگ در کالاساخت می توان به سنگ گیوتین، سنگ پروفیل، سنگ ریزابعاد و سنگ چرمی اشاره کرد. سنگ های آنتیک دارای تنوع بی نظیری در طرح و رنگ می باشند و این به دلیل انواع مختلف سنگ هایی است که در ساخت این محصول استفاده می شود. یکی از ویژگی های سنگ آنتیک که استفاده از آن را در آشپزخانه ممکن ساخته است مقاومت این سنگ در برابر جذب آب می باشد. علاوه بر این سنگ آنتیک قابلیت تلفیق با دیگر مصالح ساختمانی را دارد و می توان از تلفیق آن با مصالح دیگر و سنگ های مختلف ترکیب زیبایی در طراحی آشپزخانه ایجاد کرد. کالا ساخت در این مطلب دو ایده خاص از اجرای سنگ آنتیک را در آشپزخانه برای شما عزیزان معرفی کرده است تا شما بتوانید با بهره گیری از این ایده ها به طراحی هرچه زیباتر این قسمت از منزل خود بپردازید.

 

  1. استفاده از ترکیب سنگ آنتیک و چوب در دیوار آشپزخانه

 

سنگ آنتیک گزینه بسیار مناسبی برای طراحی دیوار های آشپزخانه می باشد. استفاده از این سنگ در فضای آشپزخانه به آن عمق و روح می دهد و این قسمت را از حالت یکنواختی خارج می کند که این به دلیل برجستگی های قطعات و بافت زیبای سنگ آنتیک است. از سنگ آنتیک می توان برای دیوار پشت گاز و دیوارهای بین کابینتی و نمای کلی آشپزخانه استفاده کرد. به وسیله تلفیق این سنگ با چوب می توان نمای زیبایی در این قسمت از ساختمان ایجاد کرد. سنگ انتیک سیلور که نمونه ای از سنگ های انتیک ابعاد ریز موجود در کالاساخت می باشد را می توان به همراه قطعات چوبی در بین آن ها در دیوار آشپزخانه استفاده نمود و طراحی جدید و نوینی برای آشپزخانه به ارمغان اورد. همچنین ازترکیب سنگ آنتیک جوشقان که یکی دیگر از محصولات آنتیک ریز ابعاد کالاساخت می باشد با چوب می توان ترکیب رنگ زیبایی در دیوارهای آشپزخانه ایجاد کرد. این سنگ دارای رنگ سفید و قطعات ریزی است که از جنس سنگ مرمریت می باشد و ترکیب رنگ این سنگ با رنگ قهوه ای چوب ها می تواند هارمونی زیبایی از رنگ ها ایجاد کرد و آرامش و گرما را به آشپزخانه بخشید.

 

  1. استفاده رنگ های گرم سنگ آنتیک در دیوار آشپزخانه

 

برخی از افراد این تصور را که رنگ های گرم و خنثی خسته کننده و خواب آور می باشند درباره این رنگ ها دارد اما باید بدانید با اضافه کردن رنگ های شاد و روشن به این رنگ ها می توان آن ها را به تعادل رساند و ترکیب زیبایی از آن ها ایجاد کرد. برای مثال استفاده از سنگ آنتیک گیوتین کرم شکلاتی موجود در کالاساخت می توان نمای زیبا و آرامش بخشی را در آشپزخانه ایجاد کرد. این سنگ زیبا دارای 3 رنگ شکلاتی، کرم و قرمز می باشد که این رنگ ها به خوبی در کنار یکدیگر پیچیده شده اند. سنگ های شکلاتی و قرمزه استفاده شده در این محصول از قطعات سنگ تراورتن و سنگ سفید آن از قطعات سنگ مرمریت می باشد. همچنین  سنگ آنتیک سفید و درختی نیز ترکیب دیگری از رنگ های گرم و متعادل است که ا استفاده از دو رنگ متضاد با هم یکی از بهترین ترکیب‌ها را در آشپزخانه به ارمغان می آورد. این سنگ از دو رنگ سنگ تراورتن سفید عباس آباد و سنگ گردویی تراورتن درختی تشکیل شده است و از دسته آنتیک های پروفیل و گیوتین می باشد، در عین سادگی و لطافت خسته کننده نمی باشد.

 

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت