برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
راه های رهایی از سوسک در بین کابینت

راه رهایی از سوسک های بین کابینت

تاریخ انتشار: 1400/10/25 13:47 | بازدید: 672

راه های رهایی از سوسک های کابینت... بهترین اقدام برای از بین بردن حشرات داخل کابینت ها...

راه رهایی از سوسک های بین کابینت

همیشه یکی از دغدغه های خانم های خانه دار تمیزی و پاکیزگی فضای آشپزخانه است. به علت اینکه فضای آشپزخانه محل نگهداری غذا و مواد غذایی است نمی توان از تمیزی آن گذشت. یکی از دلایل عمده ای که ارامش خانم های خانه دار را از بین میبرد وجود حشرات و موجودات موذی در ساختمان و آشپزخانه است. همیشه دقت کنید که پیشگیری همیشه بهتر از درمان است ، وجود خانه هایی با سوراخ هایی در دیوار و بدنه ی آشپزخانه موجب می شود این فضا محلی شود برای لانه ی حشرات موذی ، که یکی از آزار دهنده ترین این موجودات سوسک ها هستند که انواع مختلفی دارند. 

در متن زیر در کالاساخت بر آن شدیم تا بررسی کنیم چگونه می توان سوسک های بین کابینت را از بین برد.

 

نکته ی اول

اینکه پیشگیری همیشه بهتر از درمان عمل می کند.
قبل از ساختن فضای آشپزخانه ی خود حتما از ملات های خوب استفاده نمایید به طور مثال محصولاتی با چسبندگی بالا گزینه های بسیار مناسبی برای فضای شما هستند، زیرا موجب می شوند که پس از مدتی ملات پوک نشود و فضای خالی در بین کار شما جایی برای زندگی سوسک و غیره نشود.
پس در درجه اول حتما فضای خود را کاملاً درزگیری کنید، برای این کار پیشنهاد می کنیم از چسب های کاشی سرامیک و سنگ استفاده نمایید که کاملاً محکم و مستحکم هستند. چسب کاشی سرامیک در کالاساخت یکی از کاربردی ترین محصولات برای نصب مطمئن کاشی سرامیک هستند.
اگه در منزلی هستید که ساخت و ساز در آن از قبل انجام شده است شناخت محلی که سوسک ها از آن وارد ساختمان و فضای بین کابینت شما می شوند می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند و زمانی که آن محل را پیدا کنید نصف مسیر را رفته اید. پس از آن دوباره به مرحله ی درز گیری می رسید که چسب های کاشی و سرامیک می تواند به شما کمک زیادی بکند پس از تهیه ی چسب محل های دارای درز و سوراخ را کاملا بپوشانید و با این کار راه ورود مجدد حشرات موذی را به فضای آشپزخانه ی خود بسته اید.
عموما بعضی سوسک ها با روش های ساده و معمولی از جمله اسپری های سوسک کش و کشتن مقاومت می کنند چون آنها در کل ساختمان شما سوسک ریزی کرده اند و با این روش ها تخم های سوسک از بین نمی روند و مشکل شما حل نمی شود.

 

نکته دوم

حتما از سم های موجود در بازار استفاده کنید.
سموم عموما می توانند کار شما را راحت کنند و فضا را عاری از هر گونه حشرات موذی کنند. البته باید دقت کنید هر نوع سمی برای فضای شما مناسب نیست چون ممکن است این سم در نهایت کار شما را سخت تر و حشرات و سوسک ها را نسبت به سم قوی تر می کند. پس بهتر است اگر تصمیم دارید یکبار برای همیشه خیال خود را راحت کنید از متخصصین کمک بخواهید که این کار را حرفه ای انجام بدهد.
توجه داشته باشید اگر با وجود مسائل ذکر شده باز هم تصمیم دارید که از روش های خانگی برای دور کردن سوسک های بین کابینتی استفاده نمایید بهتراست به موارد زیر حتما توجه کنید.
فضای مرطوب بهترین مکان برای زندگی سوسک هاست.
به یاد داشته باشید که رطوبت همیشه موجب می شود فضای شما بیشتر درگیر سوسک ها بشود پس حتما سعی کنید هم فضا و هم مواد غذایی را در دور از رطوبت قرار دهید و از طرفی فضاهایی که ممکن است درگیر سوسک ها شوند را همیشه خشک نگهدارید.
کف آشپزخانه خود را همیشه تمیز نگهدارید، چون سوسک ها همشه عاشق کثیفی و زباله های مانده هستند، توجه داشته باشید که شما تنها با این موارد می توانید رشد و فراگیر شدن هر چه بیشتر این موجودات را کنترل کنید، ولی این روش های مناسبی برای ریشه کن کردن برخی مدل از سوسک ها از جمله سوسک های آمریکایی نیستند. چون تخم ریزی این سوسک ها موجب می شوند که فضا بیشتر درگیر شود و مشکل بیشتر فراگیر شود.
امیدواریم که هیچ گاه این مشکل برای شما پیش نیایید، ولی باز هم به جهت تاکید بر مساله ی پیشگیری بهتر از درمان پیشنهاد می شود حتما در حین ساختن بین کابینت خود حتما از متریال های با لعاب براق که حرکت حشرات و سوسک ها را روی سطوح سخت تر می کند، انتخاب نمایید و همچنین برای نصب آنها از چسب کاشی و سرامیک استفاده کنید همیشه به یاد داشته باشید که سوسک ها برای پیدا کردن تغذیه به محیط های شما هجوم می آورند پس حتما مواد غذایی خود را در پلاستیک های در با درب های زیپ کیپ نگهداری نمایید تا این حشرات وارد کیسه های برنج و حبوبات و... نشوند.

 

البته برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در کالاساخت ارتباط برقرار نموده و درخواست مشاوره نمایید.

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت