رنگ سرامیک متناسب با دکوراسیون داخلی


رنگ سرامیک متناسب با دکوراسیون داخلی

تاریخ انتشار: 1397/04/31 14:34 | بازدید: 711

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

سرامیک کف باتوجه به نوع طرح و ابعاد و رنگــــ می‌تواند ظاهر و حس کل فضا را تغییر دهد . انتخاب شما چه طرحهای مدرن باشد ، چه طرحهای کلاسیک ، جذابیت نمای کف را دو برابر می‌کند . و نیز بدانید که سرامیک کف شیوه‌ی جذابی را برای اضاف کردن طرح و نقش به فضای داخلی دارد . 

در متن زیر به بررسی چند نمونه از رنگ سرامیک کف ، متناسب با دکوراسیون داخلی باشد ، می‌پردازیم :::

 

  • طیف رنگ قهوه‌ایی

 

رنگ قهوه ایی و طیف رنگی آن یکی از متداولترین رنگهایی ست که معمولا در سرامیک کف زیاد استفاده شده است و نیز با هر دکوراسیونی می‌توان ست کرد . بخاطر همین این رنگ محبوبیت ویژه‌ایی بین هواداران خود دارد . 

 

  • طیف رنگی کــــــرم

رنگ قهوه‌ایی که جایگاه خودش را دارد ، اما رنگـــ کرمـ پرطرفدارترین رنگ بعد از قهوه‌ایی می‌باشد . رنگ کرم بخاطر روشن بودن باعث بزرگتر و روشن تر شدن فضای کار میشود . حسن انتخاب رنگ کرم اینست که باعث انعکاس نور میشود که تاثیر گذاری زیادی در محیط اطراف می‌گذارد . 

رنگ کرم را در فضای کوچک استفاده کنید که این باعث بزرگ جلوه دادن فضا می‌شود . 

 

  •  رنگ سفید

رنگ سفید بهترین رنگ انتخابی برای دکوراسیون مدرن می‌باشد . علیرغم اینکه رنگ کرم و قهــــوه‌ایی از بروزترین رنگ برای سرامیک کف می‌باشد ، رنگ سفید را در کنار این دو رنگ اضاف کنید . این نکته نیز باید بدانید که ترکیب این دو رنگ سفید قهوه‌ای در کنار هم زیبایی خاصی را به دکوراسیون داخلی می‌دهد .

 

  • رنگ ســــرخ ( خاک رس )

رنگ خاک رس سرامیک برای کف ، حس و حال نوستالژیک را به خانه‌ی شما انتقال می‌دهد . رنگ سرخ سرامیک حس دوستانه و صمیمی بودن را به دکوراسیون خانه می‌بخشد . اگر دنبال سبک ایرانی برای دکوراسیون داخلی خانه‌ی خود هستید سرامیک رنگ قرمز رابه شما پیشنهاد می‌دهم . 

 

  • رنـــــگ سیاه 

اگر بدنبال این هستید که دکوراسیون شما چشمگیر باشد از رنگ سیاه برای سرامیک کف استفاده نمائید. . جذاب بودن سرامیک سیاه آن موقعی دو برابر می‌شود که در کنار رنگ دیگری کار شود . مثل رنگ سفید ....

 

  • رنگ یشمــــــی

رنگ یشمی یکی از لوکس ترین طیف رنگی است که کمتر از آن در دکوراسیون داخلی ( سرامیک ) کف از آن استفاده می‌شود . سرامیک یشمی را در فضاهای خاص از خانه استفاده کنید که باعث منحصر بفرد شدن آن قسمت می‌شود : مثل کف سالن پذیرایی - اتاق غذاخوری

 

  • رنگـــــ طوسی

با انتخاب رنگ طوسی برای سرامیک کف دکوراسیون منزل خود را زیبا و شیک تر می‌کنید . رنگ طوسی حسن ویژه‌ایی که دارد ، اینست که مکانی که از آن استفاده می‌کنید نگران کثیفی نباشید چون بخاطر طیف رنگی که دارد به چشم نمی‌آید . 

 

  • رنگـــــ آبی

یکی دیگراز رنگهایی که می‌توانید به آن فکـــر کنید رنگ آبی تیره می‌باشد . این رنگ به تنهایی جذابیت خاصی برای دکوراسیون داخلی ندارد ولی اگر در کنار رنگ دیگری کار شود جذابیت رنگ آبی تیره را دو برابر خواهد کرد . 

 

تهیه و تولید در گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساختجستجو در مطالب وبلاگ