روشهای نصب کاشی سرامیک


روش نصب کاشی و سرامیک

تاریخ انتشار: 1398/02/10 16:42 | بازدید: 164

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

روشهای نصب سرامیک

برای نصب کاشی و سرامیک روش های زیادی وجود دارد که با توجه به نیازها و انتظارات ما از نصب قابل تغییر است به طوری که در ابتدا باید گفت بهتر است زمانی که تصمیم داریم کاشی و سرامیک قسمتی از ساختمان بدون تغییر در قسمت های دیگر استفاده کنیم از روش چسباندن به وسیله ی چسب کاشی و سرامیک استفاده شود

استفاده از چسب کاشی و سرامیک در چسباندن کاشی و سرامیک از اصلی ترین و مطمین ترین روش های نصب است در این روش می بایست توجه داشت که روش نصب چسب به درستی انجام شود زیرا می توان به قطعیت گفت این روش یکی از مطمین ترین و در عین حال کثیفی کمتری دارد و آسان نصب ترین روش است در صورتی که زیرسازی مناسب انجام شده باشد و محل نصب کاشی و سرامیک مد نظر سالم و صاف و در عین حال محکم باشد. سپس پس از آنکه چسب به وسیله ی ماله ی شیاردار به میزان مناسب روی سطح صاف مالیده می شود که ضخامت آن بستگی به وزن و میزان صافی سطح زیرین کار دارد و پس از آن کاشی یا سرامیک مورد نظر روی سطح زیرین (چسب) مالیده می شود.

بهتر است زمانی که بخواهیم کاشی و سرامیک را روی سرامیک یا هر گونه زیرکار قبلی بچسبانیم بر روی سطح زیرین خط و خش هایی ایجاد کنیم و آن را تیشه ای کنیم که به اصطلاح ملات خور آن بالا برود. پس از آن کاشی جدید را روی سطح آن بچسبانیم.

انجام این روش بسیار آسان و قابل اجرا است به صورتی که با داشتن اندکی اطلاعات فنی به راحتی امکان پذیر است.و برای بالا رفتن مقاومت کار بهتر است به سطح کار فشار وارد شود برای یکسان بودن فضای بین بندکشی ها می توان از صلیب با ابعاد 1 میلی متری تا 10 استفاده نمود.

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت جستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات
-->