برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
روش های نگهداری آجر نما

روش نگهداری آجرنما

تاریخ انتشار: 1399/05/21 09:01 | بازدید: 379

آجرنما از جمله مصالح ساختمانی قدیمی می باشد که با توجه به ورود انواع مختلف از متریال ها و مواد جدید در صنعت ساخت و ساز هنوز که هنوز است

 

آجرنما از جمله مصالح ساختمانی قدیمی می باشد که با توجه به ورود انواع مختلف از متریال ها و مواد جدید در صنعت ساخت و ساز هنوز که هنوز است از جایگاه بسیار ویژه ای در این صنعت بهره مند می باشد. این متریال دارای ویژگی های بسیار زیادی است و از کاربرد های فراوانی برخوردار می باشد. نمای خارجی ساختمان از جمله کاربرد های آجرنما است و می توان با استفاده از رنگ های متنوع ان طرح های مختلفی در این بخش از ساختمان ایجاد نمود. با تمام ویژگی ها و محاسنی که این متریال دارد اما دارای برخی معایب نیز می باشد. شوره زدگی و سفیدک،جذب گرد و غبار و پوسته پوسته شدن از جمله معایبی است که در برخی از آجرنما ها مشاهده می شود. گروه کالاساخت در جلوگیری از بروز این مشکلات در آجرنما روش هایی برای نگهداری از آن ارائه نموده است تا شما همراهان کمتر دچار اینگونه مسائل شوید.  

 

  1. انتخاب آجرنما با کیفیت

یکی از روش های اصلی در نگهداری از این متریال، انتخاب یک آجرنما با کیفیت می باشد. تمام مشکلاتی که در بالا ارائه نمودیم با انتخاب آجرنما با کیفیت و مناسب رفع می گردند. شما می توانید با دریافت مشاوره از مشاورین گروه کالاساخت یک اجر بسیار نمونه و با کیفیت را انتخاب نمایید. اجرنماها بر حسب شرایط تولید، تکنولوژی تولید و مواد اولیه دارای انواع بسیار مختلفی هستند و هر یک از این انواع آجر خود دارای درجه بندی متنوعی است. درجه های ضعیف و نا مرغوب آجرنما در مقابل این شرایط از مقاومت بسیار پایینی برخوردار هستند. یکی از آجرنماهای بسیار مقاوم در برابر شرایط تخریب کننده  آجرنما نسوز با درجه کیفیت عالی می باشد.

 

  1. استفاده از رزین آجرنما

رزین آجرنما یک مایع پوششی شفاف و چسبانکی است که در پس از قرار گیری در هوای آزاد در مدت معینی خشک می گردد. این مایع با نفوذ در درزها و شیار های موجود در آجرنما موجب پر شدن آن ها می شود و راهی برای نفوذ رطوبت و گرد و غبار باقی نمی گذارد. در واقع رزین آجرنما مانند پوششی ایمنی بر روی آجر عمل می کند و کیفیت آن را تا حد بسیار زیادی بالا می برد. از این مایع پس از نصب کامل آجر نما بر روی آن استفاده می نمایند.

 

برای آشنایی بیشتر با آجرنسوز و انواع آن می توانید به مقالات پیشین موجود در کالاساخت مراجعه نمایید و در صورت هر گونه مشاوره و راهنمایی با گروه مشاورین کالاساخت تماس حاصل نمایید.

 

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468تلگرام آجر

{{ faqs.title }}

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت