سنگ تیشه ای چیست؟

تاریخ انتشار: 1395/11/10 13:04 | بازدید: 479

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر گوگل پلاس لینکدین

سنگ تیشه ای چیست؟

 

از زمان قدیم یکی از مرسوم ترین کارها و اولین پرداخت هایی که روی سنگ ها صورت گرفته تیشه زنی بوده است،به اصطلاح عامیانه سنگ تیشه ای که با چکشه که سر آن حالت چکش به صورت تیزی بوده روی سنگ میکوبند و آن در جهات مختلف و به صورت ناخنی میباشد که این کار هم به صورت دستی و هم به صورت ماشینی انجام میگیرد.

مکان های مناسب:

با ایجاد ناخنک هایی روی سنگ ها میتوان سطح آن را از لیز بودن و صیغلی بودن درآورد و در آن ایجاد اصطحلاک کرد،این سنگ ها برای کف فرش ها و پله های مکان های عمومی و پررفت و آمد و شهر هایی که بارندگی زیادی دارند بسیار مناسب هستند.

این روش بر روی سنگها از جنس مرمریت،گرانیت و تراورتن انجام میشود.

پس توصیه ما به شما این است که برای مکان های پر رفت آمد و در شهرهایی که بارنگی زیاد هستند از این نوع سنگ استفاده کنید تا خطر لغزندگی و سر خوردن افراد را کاهش دهید،این سنگ ها بسیار مناسب اطراف استخر ها میباشد.مشاوره و راهنمایی در تمام زمینه‌های ساختمانی با متخصصان حرفه‌ای

مشاوره رایگان
logo-samandehi

گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت یک مجموعه ی تولید کننده در زمینه مصالح ساختمانی است. برآن شدیم برای رساندن محصولات خود به صورت مستقیم و بدون واسطه به مبلغ کارخانه با راه اندازی این سایت گامی موثر در جهت رضایت مشتریان عزیز برداریم. امیدواریم که شما مشتری عزیز با خرید مصالح ساختمانی خود از کالا ساخت کمک شایانی به صنعت کشور عزیزمان ایران زمین داشته باشید و هم در صرفه جویی وقت و هزینه ی خود بسیار بهتر به آنچه میخواهید برسید.