برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
عمر مفید برای کاشی و سرامیک

عمر مفید کاشی و سرامیک

تاریخ انتشار: 1398/05/06 18:12 | بازدید: 836

عمر مفید کاشی و سرامیک

 

شاید به هنگام خرید کاشی و سرامیک این سال برای شما پیش بیاید که عمر مفید یک کاشی و سرامیک چه بازه زمانی است؟ چه مدت طول می کشد که کاشی  و سرامیک زیبایی و جلوه اصلی خود را از دست بدهد؟ برای این سوال پاسخ های متعددی وجود دارد ، زیرا قبل از پاسخ به این سوال باید سوال را اینگونه جواب دهیم که کاشی و سرامیک از کدام درجه و با چه جنسی است ؟ به اطمینان سرامیک پرسلان و گرانیت در یک کارخانه بزرگ عمر بالاتری به نسبت کاشی با خاک معمولی دارد. پس قبل از هر چیز باید توجه کنیم چه کاشی و چه سرامیک ، را برای چه فضا و با چه ظاهری و برای چه کاربری با چه ابعادی استفاده نموده ایم. آیا موارد فنی در کاشی و سرامیک به دقت رعایت شده اند؟

با توجه به موارد فوق می توان به آسانی انواع کاشی و سرامیک را با توجه به ظاهر و رنگ و نیز برحسب محل مصرف دسته بندی نمود که در ذیل این مطلب در گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت بر آن شدیم که نوع کاشی و سرامیک و عمر آن را بر حسب نوع کاربری مورد بررسی قرار دهیم :

 

کاشی دیوار

 

این نوع کاشی از جمله مواردی است که برای پوشش دیوارها مورد استفاده قرار می گیرند که در هنگام انتخاب محصول باید به کیفیت کاشی ، میزان ساییدگی آن  و میزان لیز و سر بودن سطح آن توجه نمود . کاشی و سرامیک های بدنه برای اینکه برای فضاهای بیرونی نیز قابل اجرا هستند پیشنهاد می شود ، حتما در مناطق مرطوب و سردسیر از سرامیک های با جذب آب بسیار کم استفاده شود ، زیرا در غیر این صورت عمر مفید این محصول کم می شود .

کاشی هایی که در موقع خرید با نام کاشی دیوار یاد می شود برای مصارف متعددی مورد استفاده است از جمله :

کاشی دیوار مغازه ، حمام و دستشویی ، بغل پله ، سالن پذیرایی ، راهرو ، آشپزخانه و ...

 

کاشی کف

 

کاشی کف یک نمونه سنگ است که به جهت ابعاد بهتر است از کاشی و سرامیک های مربعی استفاده شود . باید توجه شود که کاشی و سرامیک کف باید از اصطکاک زیادی برخورد باشند و از سرخوردگی در آن فضا جلوگیری و همچنین از نظر جذب آب نیز بهتر است جذب آب پایینی داشته باشد . عمر مفید در سرامیک های کف داخلی با جنس معمولی بیشتر از سرامیک های کف خارجی است.

 

امید است در این متن توانسته باشیم راهی در جهت ساخت و ساز بهتر برای شما هموار سازیم .

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت