برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
موارد بستگی به قیمت سرامیک

قیمت سرامیک به چه مواردی بستـگی دارد؟

تاریخ انتشار: 1398/02/14 12:01 | بازدید: 280

قیمت سرامیک به چه مواردی بستـگی دارد؟

 

امروزه زمانی که سخن از مصالح ساختمانی می شود کاشی و سرامیک یکی از اولین گزینه های است که در ذهن ما جرقه میزند زیرا هم دارای کیفیت و ویژگی های عالی هست و هم به لحاظ قیمت و صرفه اقتصادی یک از بهترین گزینه های موجود می باشد و هم دارای تنوع عالی و هم کیفیت و زیبایی بالایی است ، تنوع در لعاب و قیمت و...

در این مقاله بر آن شدیم که این مساله را بررسی کنیم که قیمت کاشی و سرامیک با توجه به چه مواردی تاثیر پذیر است.

در بازار کاشی و سرامیک امروز قیمت های متنوعی در این بین دیده می شود از پایین ترین قیمت تا بالاترین قیمت، که این مساله به موارد زیادی بستگی دارد به عنوان مسایل از آغازین قسمت تولید یک کاشی و سرامیک تا بسته بندی کاشی و سرامیک در قیمت کاشی تاثیر گذاراست.

از ابتدا که کاشی و سرامیک به مرحله تولید می رود مواد اولیه ای که در تولید آن استفاده می شود مورد اهمیت است و سوالاتی که برای قیمت گذاری به ذهن می رسد این است که:

خاک آن سفید است یا قرمز؟پخت اول است یا سوم؟ لعاب براق است  یا مات؟ جنس آن کاشی است یا سرامیک؟ ابعاد آن کوچک است  یا بزرگ؟برش آن کالیبره است یا معمولی؟ رنگ آن تیره است  یا روشن؟ یا به عبارتی میزان رنگ پذیری و رنگ مصرف شده در تولید چه مقدار است؟درجه یک است یا درجه دو؟

در نهایت گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت پیشنهاد می کند زمانی که اقدام به خرید هر گونه کاشی یا سرامیک نمودید حتما با مشاوران و کارشناسان در این حوزه مشورت نمایید تا مجبور به چندین دفعه هزینه پرداخت کردن نشوید و ضرر زمانی و مالی مجدد پرداخت نکنید گاهی مواقع خرید ارزان صرفه اقتصادی نداشته و به مراتب دارای ضرر بیشتری است.

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت