محاسبه ی متراژ برای خرید کاشی و سرامیک


محاسبه ی متراژ برای خرید کاشی و سرامیک

تاریخ انتشار: 1398/05/24 10:05 | بازدید: 7873

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

محاسبه کردن تعیین مساحت سرامیک مورد نیاز جهت نصب

 

ساختمانـــی که از پایه و بنیان ساخته می شود ، باید برای خرید مصالحی مثل کاشی ، سرامیک ، اندازه و متراژ هر کدام به نوعی محاسبه می شوند . به عنوان مثال انتخاب کاشی بدنه برای آشپزخانه باید بشکلی باشد که ما بدانیم چه مقدار از فضا قرار است کاشی شود و یا اینکه سالن پذیرایی ، پارکینگ ...( درکل مکانهایی که قرار است با کاشی و سرامیک پوشش داده شود ) چه مقدار کاشی و سرامیک با چه ابعاد و چگونه اجرا می شود .   

  

برای نصب سرامیک و کاشی باید مواردی  را در نظر داشته و هزینه هایی مثل :

  • هزینه مصالح مصرفی
  • هزینه قرنیز به همراه نصب
  • هزینه چسب
  • محاسبه ی کرایه حمل

 

 

چگونگی محاسبه ی مساحت

25=18+3+4

 

همانطور که می دانیم مساحت مستطیل طول *عرض و طبق این فرمول باید برای نصب باید مساحت بدنه اندازه گیری کرده و تمامی اندازه ها را با هم جمع کنیم که رقم نهایی دست آید . بعد متراژ بدست آمده را با یکی دو متر اضافه تر محصول را خریداری کنید و اضافه خرید بدلیل پرتی کار می باشد . بعد از اینکه مساحت مشخص شد ، قیمت محصول را به همراه متراژ و هزینه ی نصب و ... را ضرب کنید .   

 

محیط بدنه

29=1+2.5+2+1.5+6+3+6+2+1+4

 

برای محاسبه ی مقدار قرنیز ، باید تمام متراژ طول دیوارها را با هم جمع کرده ( محیط ) و بعد عدد بدست آمده را در هزینه ی نصب ضرب کنید . 

اندازه گیری کاشی مورد نظر برای بدنه اینست که طول تمامی دیوارها  را با هم جمع کنید . عددی که بدست می آید در ارتفاع مورد نظر ضرب کرده تا متراژ کاشی بدنه بدست آید .  

 

 

محاسبه کاشی بدنه

 

شما می توانید با شماره تماس 03191440068 به مشاورین و کارشناسان فروش کالا ساخت ارتباط و راهنمایی دریافت نمائید . کالاساخت افتخار این را دارد که از صفر تا صد ساخت و ساز در کنار شما باشد .  

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرامجستجو در مطالب وبلاگ