برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
محاسن کاشی سفید در نمای داخلی

محاسن کاشی سفید در نمای داخلی

تاریخ انتشار: 1398/01/18 09:59 | بازدید: 379

محاسن کاشی سفید در نمای داخلی

استفاده از کاشی رنگ سفید همیشه انتخاب خوبی برای اجرا و نصب بوده است. بیشتر استفاده از کاشی سفید یا روشن در مکان های مختلف از جمله مکان های عمومی بوده است. البته این موضوع می تواند در سال های طی شده دست خوش تغییر به جهت طراحی های جدید و نوین قرار گیرد که در آن ها هیچ جایی برای کاشی های سفید قرار ندارد. اما صحبت این وبلاگ برای اکثریت بوده و در چند سال گذشته به کار گیری کاشی های سفید را بیش از هر رنگ دیگری مشاهده نموده ایم. شاید روشن بودن و انرژی بخش بودن این رنگ است که مشتریان همیشگی خود را خواهد داش. پس در طور کل می توان گفت که استفاده از این سفید کاشی از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و به طور گسترده از آن در دیزاین آشپزخانه و دیگر نقاط منزل یا حتی محیط کار استفاده می شود. شاید بتوان گفت دلیل محبوبیت کاشی سفید به این خاطر است که این کاشی ها هیچ گاه قدیمی نمی شوند. به همین خاطر استفاده از آن ها برای دیوار بین کابینتی نیز انتخاب پسندیده ایی تلقی می گردد. به طور قاطع میتوان گفت که رنگ سفید یکی از تطبیق پذیرترین رنگ در انواع رنگ ها شناخته شده و به همین خاطر این امکان برای شما وجود دارد که در کنار سایر رنگ ها از این رنگ استفاده نمایید. به بیان ساده تر رنگ سفید رنگ خنثی بوده و تقریبا با هر دکوراسیون و چیدمانی می توانیم از آن بهره بگیریم.
طراحان و معماران داخلی استفاده از کاشی سفید را در طراحی آشپزخانه انتخاب کرده و معتقد هستند که انواع سفید رنگ آن نیز می تواند فضای زیبایی خلق سازد. اما توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب کاشی یا متریال به کار رفته به فرآیند تولید و کیفیت آن ها نیز توجه کنید و برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید باید در ابتدا با انواع این کاشی ها آشنا شوید. در مثال اگر تمایل به اجرای سبک روستیک در آشپزخانه دارید بهتر است از متریالی مانند سنگ مرمر، سنگ طبیعی و یا تراورتن استفاده نمایید. از آن جایی که این گونه سنگ ها بافت طبیعی دارند باعث القای گرما به فضای آشپزخانه می شوند.

 

کاشی سفید در نمای داخلیکاشی سفیدقدمت استفاده از این کاشی ها به زمان های قدیم بر می گردد. این گونه کاشی ها ابتدا در آمریکا مورد استفاده قرار گرفت و سپس به سرتاسر جهان معرفی شد. استفاده از این کاشی ها باعث ایجاد فضای شیک در آشپزخانه می شود و با وجود سادگی تغییر آشکاری در آشپزخانه ایجاد می کند. شما می توانید از کاشی های سفید رنگ برای تمامی دیوارها نیز استفاده نمایید. در کنار استفاده از این کاشی ها به دنبال اجرای یک روش نور پردازی مناسب نیز باشید. اگر فضای آشپزخانه به گونه ای است که نور طبیعی به داخل آشپزخانه می تابد، استفاده از کاشی های سفید رنگ نمای بسیار زیبایی ایجاد می کند. استفاده از این کاشی ها برای طراحی آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب می باشد. چرا با انعکاس نور بالایی که دارند می توانند باعث بزرگ تر نشان دادن فضای آشپزخانه شوند.کاشی سفید برای دیوار بین کابینتیرایج ترین مکانی که می توان از کاشی های سفید رنگ برای آن استفاده کرد، دیوار بین کابینتی می باشد. استفاده از این کاشی ها برای دیوار بین کابینتی باعث ایجاد نمای بسیار مناسبی در آشپزخانه می شود. کاشی ها در انواع شکل و اندازه وجود دارند و می توان از آن ها به طریق مختلف استفاده کرد. به طور کلی می توان گفت امکان تغییر مدل کاشی های سفید رنگ وجود داشته و استفاده از آن ها نمای زیبایی ایجاد می کند. کاشی های سفید رنگ براق یکی از بهترین انواع کاشی هایی است که می توانید از آن ها استفاده نمایید. تمیز کردن این مدل و رنگ کاشی ها در وصرت لعاب براق بودن آن ها بسیار آسان خواهد بود.
رنگ سفید رنگی شاد و روشن است و از آن جایی که استفاده از آن باعث ایجاد یکنواختی می شود، بهتر است در کنار آن از رنگ های دیگری استفاده نمایید. همان طور که می دانید رنگ سفید نیز طیف های مختلفی دارد و شما می توانید از طیف گرم تر آن مانند رنگ کرم استفاده نمایید. خوشبختانه رنگ سفید بسیار تطبیق پذیر بوده و می توان از رنگ های مختلف در کنار آن بهره گرفت.

 

نصب کاشی سفید در نمای داخلی


استفاده از کاشی های سفید رنگ در انواع سبک های طراحی قابل استفاده بوده و می توان به روش های مختلف در انواع طراحی ها از آن ها استفاده کرد. شما می توانید از انواع رنگ های گرم و سرد در کنار رنگ سفید استفاده نمایید. برای مثال این امکان برای شما وجود دارد که از کابینت هایی در انواع رنگ ها استفاده نمایید. رنگ سفید برای محیط آشپزخانه دست طراح و مصرف کننده را به طور کامل باز گذاشته و تقریبا می توانید تمامی رنگ های ممکن را برای وسایل آشپزخانه به خصوص کابینت ها انتخاب نمایید. یکی از بهترین و بیشترین پیشنهاد های تیم مشاوره کالاساخت برای کاشی سفید در آشپزخانه استفاده از کابینت های هم رنگ یا کاملا غیر هم رنگ و متضاد می باشد. رنگ سفید از جمله رنگ هاییست که رنگ متضاد به شدت آن را نمایان کرده و جلوه حقیقی خود را در کنار رنگ های تیره نشان خواهد داد.
استفاده از کاشی های سفید رنگ برای دیوار بین کابینتی و حتی سایر دیوارها انتخاب مناسبی بوده و در طراحی مدرن نیز کاربرد دارد. استفاده از این کاشی ها باعث ایجاد فضایی سرزنده در آشپزخانه می شود. هم چنین استفاده از آن ها امکان استفاده از انواع رنگ ها در آشپزخانه را برای شما فراهم می کند.
همان طور که گفته شد، کاشی های سفید رنگ هیچ گاه قدیمی نشده و از آن جایی که در شکل های مختلف وجود دارند و می توان با استفاده از آن ها به الگوهای مختلف دست یافت، ظاهر یکنواختی نیز ندارند. برای مثال شما می توانید از کاشی های سفید و سیاه رنگ در کنار یکدیگر استفاده نمایید و حتی از انواع شلف ها نیز بر روی آن ها استفاده کنید.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت