برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مراحل خرید کاشی و سرامیک در کالاساخت

مراحل خرید کاشی و سرامیک در کالا ساخت

تاریخ انتشار: 1398/07/22 16:17 | بازدید: 303

مراحل خرید کاشی و سرامیک در کالا ساخت

 

کاشی و سرامیک جز دسته محصولاتـــــــــی ست ، که هم برای بدنه و هم برای کف کاربرد دارد . موردی که در انتخاب این محصولات  حایز اهمیت است ، ابعاد ، طرح و رنگ می باشد . تمام محصولات کاشی و سرامیک در بسته بندی آن روی جعبه کد – ضریب اصطکاک – و درجه ، میزان جذب آب ، ابعاد و ..... بصورت چاپی درج می شود .

کاشی بدنه از ظرافت بیشتری به نسبت سرامیک کف برخوردار است . کاشی را با توجه به نوع ساختار فقط قابل نصب روی دیوار می باشد . اما سرامیک کف با توجه به ضخامت ، هم کاربری کف و هم بدنه دارند .  

به عنوان مثال  :

برای آشپزخانه هم کاشی بدنه و هم سرامیک کف نیاز است . البته این دو مورد در حالت انتخابهای عادی است ، اما در انتخابهای لاکچری وشیک و لوکس ، محصولاتی هستند که بدنه را خیلی لوکس تر و فانتزی تر می کند . کاشی موزائیکی ، در جنسهای ( سنگ و شیشه – فلز و شیشه – استیل – شیشه – کاشی ........

بعد از اینکه مشخص شد چه محصولی را برای بدنه انتخاب کردید متراژ را محسابه کنید ( ارتفاع ، عرض و تعداد بدنه ) . اگر آشپزخانه ی شما کوچک است ، باید ابعاد کاشی انتخابی شما کوچک باشد که پرتی نداشته باشد و بتوان طرح زیبایـــی را اجرا کرد .

البته کاشی در ابعاد بزرگ هم تولید می شود که برای بدنه های سالن و بدنه هایی که متراژ زیادی دارند قابل استفاده می باشد . سرامیک هم برای کف سالن معمولا از ابعاد 50*50 – 60*60 -   در حالت معمول و در ابعاد بزرگتر از ابعاد 80*80 و 90*90 مورد استفاده قرار می گیرد .

نوع مدل کاشی ، سرامیک از تنوع لعاب زیادی برخوردار است که بهترین و با کیفیت ترین لعاب فول پولیش ، نانو پولیش می باشد .

خرید کاشی و سرامیک از کالاساخت به این صورت می باشد که نمونه محصول را از داخل سایت انتخاب کرده و طبق متراژ و موجودی خرید خود را ثبت کنید .

در روش دیگری هم خرید امکان پذیر است ، به این شکل که بعد از  انتخاب محصول با کارشناسان مربوطه تماس گرفته و در مورد کیفیت و جنس و حتی مراحل خرید اطلاع کسب کنید . کارشناسان فروش قبل از صادر شدن فاکتور ، با یکی از شبکه های اجتماعی تصاویر محصول مورد نظر را با شما چک کرده و بعد از تائید شا فاکتور زده زده می شود .

بعد از انجام این مراحل و مشخص شدن محصول مورد نظر شما فاکتور صادر شده و بعد از پرداخت ، حواله برای انبار صادر شده و بار توسط باربری به مقصد ارسال می شود .

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468 مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت