برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مزایای خرید سنگ از اصفهان

مزایای خرید سنگ از اصفهان

تاریخ انتشار: 1398/05/13 18:30 | بازدید: 354

مزایای خرید سنگ از اصفهان...

مزایای خرید سنگ از اصفهان

کشور ایران یکی از 5 کشور نخست در تولید سنگ ساختمانی می باشد و از نظر تنوع رنگ و کیفیت سنگ‌های تولیدی ایران در جایگاه اول جهان قرار دارد. کشور ایران به دلیل تنوع بالایی که در سنگ های ساختمانی دارد به بهشت سنگ های ساختمانی شهرت پیدا کرده است. در این میان استان اصفهان یکی از بزرگترین و متنوع ترین مراکز فروش سنگ های ساختمانی در کشور می باشد که به دلیل پتانسیل های لازم جهت استخراج و تولید و برش به قطب صنعت سنگ کشور ملقب شده است و رتبه اول کشور را در زمینه سنگ و مصالح ساختمانی دارا می باشد. صنایع سنگ اصفهان از جمله صنایعی است که محصولات آن به سراسر دنیا ارسال می شود. دست اندرکاران و پیمانکاران بسیار زیادی در جهت خرید سنگ به این استان مراجعه می کنند و نسبت به خرید آن اقدام می نمایند. از جمله مزایای خرید سنگ از اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • موقعیت جغرافیایی

استان اصفهان ششمین استان پهناور و سومین استان پرجمعیت ایران است. این استان در مرکزیت کشور قرار گرفته است و از تمام استان های اطراف میتوان به این استان به راحتی و با هزینه کمتر دسترسی پیدا کرد. همانطور که می دانید اگر بخواهیم از شمال کشور به جنوب کشور، از غرب به شرق و بلاعکس برویم باید علاوه بر طی مسافت بسیار طولانی هزینه های بالاتری را صرف کنیم اما استان اصفهان به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد قابل دسترس تر از  دیگر استان های ایران می باشد. علاوه بر این ها این استان دارای حاشیه ای با امنیت بسیار بالا می باشد.

  • تعدد سنگبری

سنگ اصفهان در شهرک های صنعتی نجف آباد، رضوان شهر، محمود آباد و دولت آباد متمرکز شده است و هر یک از این شهرک ها دارای تعدد بسیار زیادی در سنگبری ها می باشند. این استان دارای 1500 تا 2000 واحد سنگبری در شهرک نجف آباد، حدود 1500 کارخانه در شهرک محمود آباد و نزدیک به 500 سنگ فروشی  در شهر اصفهان می باشد. این تعدد سنگبری در اصفهان موجب توسعه سنگ و تنوع هرچه بیشتر سنگ های ساختمانی در این استان شده است که می تواند هر سلیقه ای را پوشش دهد. علاوه بر تنوع افرادی که به دنبال اجرا پروژه های انبوه و گسترده می باشند می توانند با سفر به استان اصفهان متراژهای بالایی از انواع سنگ ساختمانی را تهیه نمایند.

  • تنوع برش

استان اصفهان به دلیل پتانسل هایی که در برش و صیقل دادن سنگ دارد و همچنین وجود نیروهای ماهر و مدیران با سابقه درخشان توانسته است سنگ های ساختمانی را به روش های مختلف برش داده و تقریبا برای نیمی از بیشتر مصارف قابل استفاده نماید. به دلیل وجود سنگ فروشی های بسیار زیاد در این استان رقابت بر سر برش موجب تنوع بالا در برش سنگ های ساختمانی شده است. انواع سنگ های ساختمانی به وسیله دستگاه های برش بسیار قوی به صورت سنگ پله، سنگ گیوتین، سنگ پلاک، فرشی، 40 طولی و اسلب در این استان فراوری می شوند.

  • تنوع قیمت

تنوع قیمت یکی دیگر از مزیت های خرید سنگ از استان اصفهان می باشد. همانطور که پیش تر اشاره کردیم این استان دارای سنگبری ها و سنگ فروشی های بسیار زیادی می باشد که هر یک از آن ها قیمت های متفاوتی را برای انواع سنگ های ساختمانی در نظر گرفته اند . این تعدد سنگبری ها موجب ایجاد رقابت بالا در زمینه قیمت گذاری بین سنگ فروشان شده است و به همین دلیل قیمت سنگ در استان اصفهان بسیار مناسب تر از دیگر استان ها می باشد.

  • ویژگی های متنوع

سنگ اصفهان از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار هستند که در زیربه برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  1. ثبات در رنگ : بیش از نیمی از سنگ های ساختمانی اصفهان دارای ثبات در رنگ می باشند و میتوان از آن ها در طولانی مدت بدون نگرانی از رنگ رفتگی استفاده نمود.
  2. مقاومت در برابر نم : یکی دیگر از ویژگی های که بیشتر سنگ های ساختمانی در اصفهان دارا می باشند مقاومت در برابر نم و رطوبت می باشد.
  3. انعطاف پذیری : انعطاف پذیری دیگر ویژگی است که نیمی از سنگ های اصفهان دارا می باشند.

در آخر باید اضافه کرد که گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت یکی از مراکز فروش سنگ در استان اصفهان می باشد که انواع سنگ های ساختمانی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب را به فروش می رساند و علاوه بر این ها با راه اندازی سایت فروش سنگ و مصالح ساختمانی قدم بزرگی در زمینه فروش آن ها برداشته است

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت