ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
مزایای خرید سنگ از اصفهان

مزایای خرید سنگ از اصفهان

تاریخ انتشار: 1398/05/13 18:30 | بازدید: 415

مزایای خرید سنگ از اصفهان...

کشور ایران یکی از 5 کشور نخست در تولید سنگ ساختمانی می باشد و از نظر تنوع رنگ، جنس و  کیفیت سنگ‌های تولیدی ایران در جایگاه اول جهان قرار دارد. کشور ایران به دلیل تنوع بالایی که در معادن مختلف سنگ های ساختمانی دارد به بهشت سنگ های ساختمانی شهرت پیدا کرده است. در این میان استان اصفهان یکی از بزرگترین و متنوع ترین مراکز فروش سنگ های ساختمانی در کشور می باشد که به دلیل پتانسیل های لازم جهت استخراج و تولید و برش به قطب صنعت سنگ کشور ملقب شده است و رتبه اول کشور را در زمینه سنگ و مصالح ساختمانی دارا می باشد. بیش از نیمی از تولید و فرآوری سنگ کشور در اصفهان انجام می گیرد و صنعت سنگ آن با مجموع شهر هایی همچون قم، تهران، خراسان، لرستان و فارس برابری می کند. بیش از نیمی از معادن سنگ کشور در این استان و اطراف آن واقع شده اند و از همین رو از دیرباز تا کنون سنگبری های مختلف در این منطقه شکوفا شده اند. بنابراین در اصفهان که قطب سنگ ایران است می توانیم تنوع جنس، فرآوری و رقابت کیفیتی و قیمتی را شاهد باشیم. صنایع سنگ اصفهان از جمله صنایعی است که محصولات آن به سراسر دنیا ارسال می شود. دست اندرکاران و پیمانکاران بسیار زیادی در جهت خرید سنگ به این استان مراجعه می کنند و نسبت به خرید آن اقدام می نمایند. از جمله مزایای خرید سنگ از اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • موقعیت جغرافیایی

استان اصفهان ششمین استان پهناور و سومین استان پرجمعیت ایران است. این استان در مرکزیت کشور قرار گرفته است و از تمام استان های اطراف میتوان به این استان به راحتی و با هزینه کمتر دسترسی پیدا کرد. همانطور که می دانید اگر بخواهیم از شمال کشور به جنوب کشور، از غرب به شرق و بلاعکس برویم باید علاوه بر طی مسافت بسیار طولانی هزینه های بالاتری را صرف کنیم اما استان اصفهان به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد قابل دسترس تر از  دیگر استان های ایران می باشد. علاوه بر این ها این استان دارای حاشیه ای با امنیت بسیار بالا می باشد.

 

  • تعداد سنگبری

سنگ اصفهان در شهرک های صنعتی نجف آباد، رضوان شهر، محمود آباد و دولت آباد متمرکز شده است و هر یک از این شهرک ها دارای تعدد بسیار زیادی در سنگبری ها می باشند. این استان دارای 1500 تا 2000 واحد سنگبری در شهرک نجف آباد، حدود 1500 کارخانه در شهرک محمود آباد و نزدیک به 500 سنگ فروشی  در شهر اصفهان می باشد. این تعدد سنگبری در اصفهان موجب توسعه سنگ و تنوع هرچه بیشتر سنگ های ساختمانی در این استان شده است که می تواند هر سلیقه ای را پوشش دهد. علاوه بر تنوع افرادی که به دنبال اجرا پروژه های انبوه و گسترده می باشند می توانند با سفر به استان اصفهان متراژهای بالایی از انواع سنگ ساختمانی را تهیه نمایند.

 

  • تنوع برش

استان اصفهان به دلیل پتانسل هایی که در برش و صیقل دادن سنگ دارد و همچنین وجود نیروهای ماهر و مدیران با سابقه درخشان توانسته است سنگ های ساختمانی را به روش های مختلف برش داده و تقریبا برای نیمی از بیشتر مصارف قابل استفاده نماید. به دلیل وجود سنگ فروشی های بسیار زیاد در این استان رقابت بر سر برش موجب تنوع بالا در برش سنگ های ساختمانی شده است. انواع سنگ های ساختمانی به وسیله دستگاه های برش بسیار قوی به صورت سنگ پله، سنگ گیوتین، سنگ پلاک، فرشی، 40 طولی و اسلب در این استان فراوری می شوند. همچنین امروزه شاهد فرآوری هایی همچون سنگ هوند، فلیم، کات بروکن، اسکراچ، شیاری، بوش همر، بوش همر چرمی، الگویی تیشه ای و ... هستیم که همگی در اصفهان قابلیت تولید و عرضه را دارا هستند. پس در اصفهان می توانیم هر مدل سنگ را در هر نوع فرآوری پیدا کنیم.

 

  • تنوع قیمت

تنوع قیمت یکی دیگر از مزیت های خرید سنگ از استان اصفهان می باشد. همانطور که پیش تر اشاره کردیم این استان دارای سنگبری ها و سنگ فروشی های بسیار زیادی می باشد که هر یک از آن ها قیمت های متفاوتی را برای انواع سنگ های ساختمانی در نظر گرفته اند . این تعداد سنگبری ها موجب ایجاد رقابت بالا در زمینه قیمت گذاری بین سنگ فروشان شده است و به همین دلیل قیمت سنگ در استان اصفهان بسیار مناسب تر از دیگر استان ها می باشد. به بیان ساده تر وجود سنگبری های متعدد در یک شهر موجب آن می شود که رقابت در قیمت گذاری نزدیک به هم باشد و چه بسا می توانیم در مواردی سنگ ها را به قیمت تولیدی و کارخانه ای از سنگبری مطمئن خرید داشته باشیم. بنابراین می توانیم یکی از بهترین محل ها برای خرید سنگ را اصفهان در نظر بگیریم. خرید سنگ نما از کارخانه در صورتی که متراژ بالای حدود 50 متر مربع باشد از کارخانه منطقی و مقرون به صرفه خواهد بود. در شهر های مختلف کشور شاهد سنگبری ها و انبار های متعدد نیز هستیم ولی مسلما قیمت کارخانه سنگ اصفهان نسبت به آن ها پایین تر بوده و اگر هزینه حمل نسبت به متراژ مقرون به صرفه باشد خرید از کارخانه درست و اصولی تلقی می شود.

 

  • وجود نیروی متخصص و تمرکز شهرک های سنگبری


می دانیم که اصفهان قطب سنگ ایران است. بنابراین در هر شهرک سنگبری می توانیم تعداد زیادی کارخانه را شاهد باشیم که هر یک از دیربار تا به کنون در امر برش و فرآوری سنگ تجربه دارند. پس به همین ترتیب می توانیم شاهد وجود نیروی متخصص این کار نیز باشیم. به بیان دیگر یک کارخانه سنگبری یا تجهیزاتی که برای برش سنگ احتیاج دارد بیش از 10 نفر نیرو را دخلیل کرده و این تعداد نفر جدای از کارگران خود سنگبری می باشد. مانند لقمه ساز ها، اپوکسی کاران، دیسک و سگمنت سازها و ...؛ به همین دلیل است که در اصفهان نیروی متخصص و باسواد برش سنگ موج می زند و همگی در این کار خبره هستند.

 

  • ویژگی های متنوع

سنگ اصفهان از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار هستند که در زیربه برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 

  1. ثبات در رنگ: بیش از نیمی از سنگ های ساختمانی اصفهان دارای ثبات در رنگ می باشند و میتوان از آن ها در طولانی مدت بدون نگرانی از رنگ رفتگی استفاده نمود.
  2. مقاومت در برابر نم: یکی دیگر از ویژگی های که بیشتر سنگ های ساختمانی در اصفهان دارا می باشند مقاومت در برابر نم و رطوبت می باشد.
  3. انعطاف پذیری: انعطاف پذیری دیگر ویژگی است که نیمی از سنگ های اصفهان دارا می باشند.

 

مزایای خرید سنگ از کالاساخت


شرکت کالاساخت با پشتیبانی مجموعه کارخانجات صنایع سنگ ایران مفتخر است که اعلام نماید می تواند بیش از 20 درصد انواع سنگ های ساختمانی را تولید کند. در زمان نوشته شدن این متن صنایع سنگ ایران قادر به تولید و برش انواع سنگ های تراورتن، مرمریت و چینی است و سنگ های دیگری همچون گرانیت ها و ترامیت ها نیز توسط همکاران محترم تامین خواهند شد. بنابراین یکی از مطمئن ترین و ایمن ترین راه های خرید سنگ، مجموعه کالاساخت به شمار می رود. اطمینان از کیفیت محصول و سپس قیمت آن مطلبیست که کارشناسان فروش در آن خبره هستند و می توانید با خیالی آسوره با مشورت آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید. سنگ تراورتن برای نما و دیگر سنگ ها همچون چینی ها، مرمریت ها و گرانیت ها همگی می توانند در کالاساخت معرفی شده و به سراسر ایران ارسال شوند. چشم انداز ما این است که بتوانیم سنگ ساختمانی را به تمام شهر های کشور با بهترین کیفیت، نازل ترین قیمت و سریع ترین زمان ارسال نماییم.

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

 

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

{{ faqs.title }}

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت