مکان های مورد استفاده از حوض


مکان استفاده از حوض

تاریخ انتشار: | بازدید: 292

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

مکان های مورد استفاده از حوض

 

با دنیای شلوغ و سرشار از سر و صدای امروزی با اطمینان می توان گفت که تمام افراد به دنبال پیدا کردن فضای دنج و آرام هستند ، که این آرامش را می توان درگوشه ای از منزل ایجاد نمود . یکی از المان ها یی که بیشتر فضا را آرام می کند و موجب می شود که با توجه به ترکیب رنگ های که عموما در روانشناسی رنگ در دسته رنگ های آرامش بخش و دارای انعکاس انرژی های مثبت می باشد. اغلب رنگهایی که در ساخت این آبنماها تولید می شود ، رنگ آبی ، سورمه ایی ، سفید و قرمز ، زرد و ....

 

رنگ کاشی حوض در روانشناسی ، رنگ آبی

 

به عنوان یک رنگی که آرامش بخش هست شناخته می شود . و در برخی موارد نمادی از تقوا ، صداقت و اعتماد و وفاداری ، هوش ، حقیقت می باشد . رنگ آبی روشن در واقع نشانه ی سلامتی ، درک و نرمی و همچنین ملایمت می باشد . آبی فیروزه ایی یکی از رنگهایی است که نماد جوانی و آرامش است .

رنگ سرمه ایی در کنار رنگ سفید ترکیبی مناسب می باشد و اینکه استفاده از رنگ سرمه ایی در فضایی با سبک کلاسیک بسیار نقطه ی مثبتی می باشد . استفاده ار رنگ طلایی در کنار رنگ سرمه ایی را به شما پیشنهاد می کنیم که تاثیر زیادی در شیک و لوکس شدن فضا می گذارد . در کنار رنگ سرمه ایی از رنگ قهو ه ایی کمرنگ و یا پر رنگ نیز استفاده می شود .در ساخت این آبنماها ، تلفیق رنگ آبی و سرمه ایی در کنار دیگر رنگها بسیار مهم و انتخابی بجا می باشد .

رنگ سفید بکار رفته در اکثر این آبنماها در کنار دیگر رنگها جلوه و جذابیت خاصی دارد . رنگ سفید در واقع جر دسته رنگهایی ست که پاکی و صداقت را ارمغان می آورد . و در واقع رنگ سفید مکمل رنگ سیاه می باشد . اگر جز دسته افرادی هستید که رنگ سفید را دوست دارید ، باید بدانید که شخصیتهایی که رنگ سفید را می پسندند متعادل و پایدار و جز افرادی هستند که می توانند احساسات خود را کنترل کنند .

به همین جهت افراد زیادی هستند که علاقمند به اضافه کردن المان هایی از طبیعت در منزل خود هستند.که این مساله در فصل گرما عموما بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.دراین متن کالا ساخت بر آن شد تا به بررسی حوض ماهی در فضای داخلی و خارجی ساختمان بپردازیم.

این مساله که حوض ماهی خود را در کدام قسمت ساختمان خود استفاده نمایید بسته به سلیقه شما دارد . از آبنما ها عموما در فضاهایی از جمله فضای داخلی و خارجی ساختمان پاسیون و بالکن مورد استفاده است. که باید در نظر داشت که در فضاهای داخلی ساختمان بهتر است از آبنماهایی با آب بندی کامل استفاده شود که مشکلی برای ساختمان و فضای آن ایجاد نشود.

توجه داشته باشید اگر تصمیم دارید از حوض یا آبنما در بالکن یا پاسیون خود استفاده نمایید حتما به ابعاد و اندازه های آن توجه نمایید و از فواره هایی که دارای جریان آب و فشار شدید هستند نباید استفاده نمود چرا که موجب پاشیدن آب به بیرون از فضا می شود.

اگر عادت به تغییر مکان اجزای منزل خود دارید سعی کنید حتما از آبنماها و حوض های قابل حمل استفاده نمایید که قابل استفاده در بالکن و پاسیون و ...می باشد.

توجه داشته باشید برای زیباتر شدن فضاهای خود می توانید از آبنماهای مدرن و کلاسیک استفاده نمایید که این مساله با توجه به سلیقه و نظر و نوع ساختمان شما قابل تغییر است که باید توجه شود که آبنماهای مدرن عموما در گوشه ی و کنار دیوار نصب می شوند و آبنماهای سنتی در وسط فضای انتخابی شما نصب می شوند. برای ساخت آبنمای مد نظر خود ، دقت داشته باشید که می توانید از انواع فواره ها با طرح ها و مدل های مختلف استفاده نمایید.

 

انواع فواره آبنما

 

نازل ها و فواره های از جمله لوازم آبنما هستند که با توجه به نوع خروج آب از آن متفاوت می باشد یکی از مهمترین عوامل آبنما که زیبایی آن را چندین برابر می کند و نازل بیشترین تاثیر در خروج آب را دارد همان طور که در جریان آن هستید نازل در انتهای مسیر لوله کشی قرار می گیرد

در دسته بندی های انواع فواره ها و نازل ها می توان به نازل های سوزنی چتری یا قارچی یا نازل های حباببی و قل زن و غیره وجود دارد که بسته به سلیقه ی افراد متفاوت است

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید ازهمکاران ما در بخش کاشی و سرامیک راهنمایی دریافت نمایید.

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرامیجستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات