برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
چطور کاشی آشپزخانه را با کابینت ست کنیم؟

چطور کاشی آشپزخانه را با کابینت ست کنیم؟

تاریخ انتشار: 1401/09/12 14:07 | بازدید: 480

چطور کاشی آشپزخانه را با کابینت ست کنیم؟

اولین مساله ای که در نظر طراحانکاشی های تولید شده معمولا دارای طیف رنگی تیره و روش هس به چشم می آید، رنگ ، هارمونی و ترکیب آنهاست. یکی از خاصترین مکانهایی که در ساختمان وجود دارد، آشپزخانه می باشد. معمولاً آشپزخانه از دید همه ی افراد از طراح و معمار گرفته تا خانم و آقای خانه حساس ترین مکان بوده و هست . در آشپزخانه انتخاب رنگ کابینت و رنگ کاشی یکی از دغدغه های دکوراتیوکاران بوده که چه ترکیبی از رنگ کاشی بدنه در کنار رنگ کابینت با هم فضایی زیبا را به آشپزخانه می بخشد. کاشی بین کابینت آشپزخانه در کنار کابینت می توان رنگ و روی رفته ی فضا را زنده تر کند . نکته و توصیه ی ما به شما که حتی اگر هزینه مضاعف برای بازسازی دکوراسیون داخلی ندارید می توانید روی کاشی بین کابینتی متمرکز بشوید و ست کردن آن با کابینت آشپزخانه که نصبی راحت دارد و جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد. ما در این مقاله بر آن شدیم که نکاتی را در مورد کاشی آشپزخانه و رنگ کابینت و همچنین هماهنگی و ست کردن آنها برایتان بازگو کنیم.

 

ست کردذن کاشی در آشپزخانه


یکی از مواردی که در زیبایی آشپزخانه تاثیر به سزایی دارد، کاشی های آشپزخانه مخصوصاً کاشی بین کابینتی است. این کاشی ها به دلیل اینکه بین کابینت ها قرار می گیرند، بیشتر به چشم می آیند. برای انتخاب کاشی بین کابینتی زیبا، باید به رنگ، مدل و سبک آن توجه کرد، به طوری که با کابینت ها و کل آشپزخانه شما ست باشند. در این صورت، کل آشپزخانه زیباتر و بهتر دیده می شود.
حتی اگر کابینت های آشپزخانه شما جدید نیستند و امکان تعویض آنها را ندارید، می توانید با عوض کردن کاشی های بین کابینتی، رنگ و لعاب تازه ای به آشپزخانه خود دهید. با این کار تا حد زیادی آشپزخانه را از حالت قدیمی و تکراری خارج می کنید.


• کاشی های تولیده شده معمولاً دارای طیف رنگی تیره و روشن می باشند که به ترکیب آنها در کنار کابینتهای هایگلاس کمک شایانی می کند. ترکیب کاشی قهوه ای و کرم رنگ در کنار کابینت هایگلاس زیباترین جلوه را به نمای آشپزخانه می بخشد. صحبت از کابینت هایگلاس شد بهتر است اول بگوییم که هایگلاس چیست؟
ورق ام دی افی که با روکش پلکسی گلاس می باشد را هایگلاس می گوییم. براق بودن کابینت های هایگلاس به پوششی پلکسی روی ورقه های گلاس بر می گردد که بدلیل این براقیت در طراحی دکوراسیون داخلی و ساخت تجهیزاتی مثل کابینت و کمد دیواری کاربرد زیادی دارد. تنوع رنگی این نوع کابینت ها زیاد بوده و براحتی می توانیم با انواع کاشی های بدنه با تنوع رنگی خاص ست کنیم.

 

ست کردن کاشی آشپزخانه


• همسانی کابینت و کاشی سفید و قهوه ای با یکدیگر
انتخاب این دو رنگ برای آشپزخانه هیچ وقت قدیمی نشده و از مد نیفتاده است. رنگ سفید رنگی خنثی در دنیای رنگها بوده و همچنین بلحاظ روانشناسی رنگ آرامش بخش می باشد. این خنثی بودن رنگ سفید در کنار طیف رنگی قهوه ای می تواند حس زنده بودن را به محیط ببخشد، زیرا رنگ قهوه ای جزء دسته رنگهای گرم بوده و با نورپردازی مناسب مجموعه ی منحصر بفردی را برای آشپزخانه خلق می کنید.


• ترکیب کاشی سفید و کابینت طرح چوب
کابینت های چوبی و طرح چوب در نگاه اول نمایانگر طبیعت وخلق ایده های جذاب برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه می باشد. رنگ چوب کابینت همراه با کاشی سفید براق و استفاده از اکسسورهای طلایی، آشپزخانه رویایتان را می سازید.


• ترکیب کابینت سفید بدون چهارچوب با کاشی نقره ایی طوسی
کابینت سفید مات ساده در کنار کاشی نقره ای یا طوسی جذاب و بینظر خواهد شد. تمامی ایده های شما قابل اجرا بوده فقط باید سلیقه و اطلاعات باید چاشنی کار خود کنید. پیشنهاد ما به شما اینست که طرح های کلاسیک کاشی و کابینت همه مد بوده و از طرفدار زیادی برخوردارست.

 

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

مشاوره

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت