برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
چک لیست انتخاب بهترین سنگ نما

چک لیست انتخاب بهترین سنگ نما

تاریخ انتشار: 1398/03/23 10:42 | بازدید: 419

چه مواردی را برای انتخاب سنگ نما در نظر بگیریم ؟ سوال هایی که باید جواب آن را بدانید

چک لیست انتخاب بهترین سنگ نما

چک لیست میتواند در مدیریت پروژه، در مدیریت زمان و بهبود نظم شخصی، در تولید محتوا و خرید و انتخاب و برنامه ریزی کلی و جزئی زندگی و بسیاری دیگر از فعالیت ها که جزئیات متعدد دارند، دستیار ارزشمند ما و تیم ما باشد. چک لیست آن‌ قدر ساده است که نه می‌توان درباره‌ی نخستین استفاده از آن صحبت کرد و نه می‌توان اختراعش را به فرد یا سازمان مشخصی نسبت داد. چک لیست، فهرستی از نکات، سوال‌ها، فعالیت‌ها یا ویژگی‌ها است که یک فعالیت را به کارهایی خُردتر و کوچک‌تر تقسیم می‌کند. هدف استفاده از چک لیست این است که مطمئن شویم هیچ‌ یک از جزئیات یک فعالیت، فراموش نشده و به شکل استاندارد و با ترتیب درست و منطقی، انجام شده است.
در این مقاله سعی شده است تا چک لیستی کامل و کاربردی در زمینه ی تهیه ی سنگ نما برای شما توضیح داده شود تا در زمان خرید به راحتی از ان استفاده کنید و تمام مواردی که نیاز دارید را به دست آورید. البته این موضوع را نباید فراموش کرد که الویت بندی های هر کس متفاوت است پس دقیقا نمی توان گفت که لیستی که در پیش روی شما می باشد را باید به ترتیب در نظر بگیرید . نه اینطور نیست و الویت های چک لیست سنگ نما به شما بستگی دارد. 

در زیر عناوینی که در طی سالیان همکاران ما به تجربه دریافته اند را برای شما آورده ایم تا با استفاده از این موارد بتوانید بهترین و زیبا ترین سنگ نما را در کارآمد ترین حالت مالی انتخاب و خرید نمایید:

چک لیست قیمت سنگ نما

1. پروژه در کدام شهر است و آب و هوای شهر شما چگونه است؟
خیلی اهمیت دارد که شما در چه شهری و با چه اقلیمی قصد اجرای نما دارید. حتماً این مسئله را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.


2. چه مقدار میتوانیم هزینه کنیم؟
میزان بودجه در نظر گرفته شده برای کل پروژه و مشخصاً نمای ساختمان نکته بسیار تعیین کننده ای در انتخاب می باشد. شاید سلیقه شما شما سنگی به فرض 1 میلیون تومانی باشد اما بودجه ای که در نظر گرفته اید اجازه این کار را به شما ندهد. پس حتما در قدم های ابتدایی به تعیین بودجه بپردازید.


3. چه رنگی از سنگ نما مد نظر ماست؟
ساختمانی که قصد نما کاری آن را دارید قرار است یک عمر پیش چشمتان باشد. پس به سلیقه تان اجازه دهید تصمیم بگیرد.


4. چه سبکی از معماری را در نظر داریم؟
فرض کنید شما قصد اجرای نمای رومی یا نیمه رومی را دارید و یا نه می خواهید یک نمای ساده و یا حتی مینیمال طراحی کنید. در هر یک از این حالت ها باید سنگ متفاوتی را انتخاب نمایید.


5. از کجا می توانیم این سنگ را تهیه کنیم؟
باید بررسی کنید نزدیک ترین محل به شما برای تامین بهترین گزینه است و یا ارزان ترین فروشنده، ممکن است فروشگاهی در شهر مجاور قیمت ارزان تری ارائه دهد اما با احتساب کرایه حمل هزینه ها به همان میزان باشد که از شهر خودتان خرید کنید. حتما تمام مسائل مالی را مد نظر قرار دهید و به مقایسه قیمت ها بپردازید. البته در نظر داشته باشید که دنیای سنگ بسیار بزرگ و گسترده می باشد و ممکن است شما گمراه شوید. به منظور جلوگیری از این مسئله حتما با افراد متخصص و متعهد مشورت کنید.

بهترین انتخاب برای سنگ نما چیست؟


1. به چه متراژِی نیاز به سنگ نما داریم؟
اینکه چه متراژی برای نمای خود نیاز دارید بسیار تاثیر گذار است. شاید شما نیاز به خرید از خرده فروش پیدا کنید و یا متراژی باشد که نیاز به رفتن سراغ کارخانه باشد. اما نگرانی از این بابت نداشته باشید. می توانید به بررسی این مطلب بپردازید و یا بدون دغدغه با ما تماس بگیرید. ما هر نوع سنگی را در هر متراژی که نیاز داشته باشید به هر مقصدی که اراده کنید ارسال می کنیم.


2. چه سایز از سنگ نما را نیاز داریم؟
حتما پیش از اقدام به خرید تمامی سایز های مد نظر برای تمامی مناطق را مشخص کنید. همیشه قیمت کار های آماده با کارهای سفارشی سازی شده متفاوت است و ممکن است این مسئله شما را دچار مشکل کند.


3. برای تخلیه کردن سنگ کارگر وجود دارد؟
محدودیت های بارگیری و تخلیه، نکات به شدت حائز اهمیتی هستند که در صورت بی توجهی می توانند باعث هزینه های بسیار زیادی شوند. پس پیش از ایجاد مشکل جلوی آن را بگیرید.


4. چگونه می توانید وجه سنگ را تسویه کنید؟
قطعا در هر بازار این مسئله وجود دارد که قیمت سنگ نما نقدی با قیمت اعتباری متفاوت است. پس پیش از اقدام به هر کاری نحوه تسویه را مشخص کنید.


جهت کسب هر گونه اطلاعات مشاوران ما به صورت رایگان بهترین مشاوره ها را در اختیار شما می گذارند. اگر تمایلی به تماس ندارید می توانید با کارشناسان ما از طریق واتس اپ در ارتباط باشید و  یا در صورت تمایل با پر کردن باکس تماس در صفحه اصلی سایت منتظر تماس کارشناسان با تجربه ما در اسرع وقت باشید.

 

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

031-91004468مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت