برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
روش های تشخیص سرامیک با کیفیت و بی کیفیت

چگونه میتوان تشخیص داد که کاشی و سرامیک با کیفیت است؟

تاریخ انتشار: 1401/08/14 08:53 | بازدید: 51

چگونه میتوان تشخیص داد که کاشی و سرامیک با کیفیت است؟

زمان های زیادی برای ما پیش آمده است که تصمیم به خرید کاشی و سرامیک گرفته ایم ولی روش تشخیص کاشی و سرامیک با کیفیت را نمی دانیم در این مقاله بر آن شدیم تا روش های تشخیص کاشی و سرامیک با کیفیت را مورد بررسی قرار دهیم. در ابتدا بهتر است توضیح کوتاهی در مورد واژه کیفیت بدهیم. تعریف کیفیت کاملا نسبی است و در اشخاص با سلایق و چشم انداز های ذهنی منحصر به فرد متفاوت است. ولی به طور کلی می توان گفت کاشی و سرامیک با کیفیت، کاشی و سرامیکی است که سالم و بدون هیچ گونه عیبی باشد.

 

 روش تشخیص سرامیک با کیفیت

 

همان طور که می دانید اولین نکته ای که می تواند تعیین کننده کیفیت کاشی و سرامیک باشد درجه کیفی آن است. به همین ترتیب کاشی و سرامیک های درجه یک از کیفیت بالاتری به نسبت کاشی و سرامیک های درجه چهار رخوردار هستند و این یک قاعده کلی است. البته باید در نظر داشت که کارخانه تولید کننده کاشی و سرامیک نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مشاهدات نشان می دهند تعداد کارخانه‌هایی که کاشی درجه 4 در آن از کیفیت بالاتری به نسبت کاشی و سرامیک درجه یک در کارخانه دیگر بهره مند باشد کم نیستند. پس ابتدا باید به دو نکته مهم توجه کرد:

 

  • کارخانه تولید کننده کاشی و سرامیک و امکانات و توانمندی های آن
  • درجه کیفی کاشی و سرامیک

 

  • مورد اول

 

نکته ای است که شما پس از از چندین سال تجربه در این کار می توانید کارخانه های برتر در امر تولید کاشی و سرامیک را بشناسید و یا با مراجعه به سایت کالا ساخت و یا گرفتن مشاوره رایگان از کارشناسان ما در این مورد با آنها مشورت نمایید و اطلاعات کاملی دریافت نمایید.

 

  • مورد دوم

 

درجه کیفی کاشی و سرامیک است که شما می توانید به راحتی روی کارتن کاشی و سرامیک درجه آن را مشاهده نمایید.

 

 تشخیص کاشی با کیفیت

 

حال ممکن است در شرایطی کاشی و سرامیک شما فاقد کارتن باشد و لازم باشد شما به صورت چشمی کیفیت کاشی و سرامیک را تشخیص دهید. برای این امر باید به عیوب اصلی کاشی دقت نمایید. هر چقدر کاشی سالم تر و بدون حباب و بدون عیب و ایراد ظاهری باشد از درجه کیفی بالاتری برخوردار است. برای جمع بندی می توان گفت برای تشخیص کیفیت کاشی و سرامیک می توان در درجه اول به کارخانه تولید آن و پس از آن درجه کیفی تولید و در نهایت به ظاهر کاشی و سرامیک توجه نمود.

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468

مشاوره

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت