ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کاربرد سرامیک با سایز بزرگ

کاربرد سرامیک با سایز بزرگ

تاریخ انتشار: 1398/02/17 15:27 | بازدید: 662

از آغاز ساخت یک ساختمان تا مرحله ی نازک کاری بیشترین دغدغه ی یک معمار و صاحب ملک انتخاب متریال می باشد. محصولات تولید شده برای نازک کاری ساختمان بسیار زیاد بوده همراه با کاربری های متنوع از جمله کف و بدنه – نمای داخلی و خارجی که این تنوع باعث شده جدای از طرح و رنگ برای انتخاب، کیفیت و ابعاد را هم در نظر بگیرند. در مقاله سعی بر این داریم که به موضوع کاربرد سرامیک با ابعاد بزرگ بپردازیم و پاسخگوی سوالاتی مانند:


کدام ابعاد برای چه مکان مناسب تر می باشد؟

کدام کاشی و سرامیک برای فضاهای بزرگتر مناسب هستند؟

انتخاب رنگ سرامیک و یا سرامیک با ابعاد بزرگ در معماری داخلی تاثیرگذار هستند؟


با خواندن دو سه خط اول متوجه شدید که موضوع بحث روی کاربرد سرامیک با ابعاد بزرگ می باشد. سرامیک با ابعاد بزرگ در ساختمان ها در جنس کاشی و سرامیک تولید و روانه ی بازار مصرف می شود. این متریال به دلیل ویژگی هایی همچون مقاومت در برابر آب (جذب) – حرارت – زیبایی و ماندگاری، طرفداران خاص خود را پیدا کرده است و آن هم به این دلیل است که در کف و بدنه اجرا می شود. سرامیک با ابعاد بزرگ یا همان اسلب به عنوان یک متریال مهم در معماری داخلی ساختمان، بتدریج توجه بسیاری از طراحان و معماران را به خود جلب کرده است. اسلب یا همان سرامیک ابعاد بزرگ این امکان را به طراحان می دهد که هر کجای ساختمان می توانند از آن استفاده کنند. طراحان با طرح های نوآورانه و با استفاده از سرامیک سایز بزرگ، جذابترین فضاها را با خاصترین چیدمان، شیک و بروز خلق می کنند. قاطعانه عنوان می کنم که سرامیک با ابعاد بزرگ در معماری داخلی، فراتر از جنبه های زیبایی، به عنوان یک محصول کارآمد برای بهبود کیفیت در فضاهای داخلی و بیرونی انتخاب می شود.

نصب سرامیک با ابعاد بزرگ در نمای داخلی اتاقها و یا سالنهایی با متراژ زیاد، خروجی کار به طرحی مدرن و کلاسیک تبدیل می شود. استفاده از سرامیک بزرگ، آن هم کالیبره، بندکشی را به خودی خود حذف کرده و اثر زیبایی را بجا می گذارد. برای اجرای طرحهای کلاسیک در نمای داخلی مثل سرویس بهداشتی هم می توانید از سرامیک ابعاد بزرگ نیز استفاده کنید. طیف رنگی طوسی، مشکی و سفید، خاص و ساده ترین طرح ها را بوجود می آورد. عرف کار و نظر نصابان اینست که ابعاد سرامیک به تناسب متراژ انتخاب شود که پرتی نداشته باشد و همچنین مکانهایی که نیاز به شیب بندی دارد را بهتر می توان اجرا کرد. اما این مورد در نما کمتر بچشم می آید چون هر چه سرامیک در ابعاد بزرگتری بر روی تن ساختمان نصب شود، هم جلوه ی زیباتری را درست می کند و هم باعث یکپارچگی و یکدست شدن نما می شود.

 

سرامیک ابعاد بزرگ در قسمتهای مختلف

 


- سالن پذیرایی

تصویر زیر فوق العاده و خاص و زیباست و این خاص بودن دلیلی واضح تر از یکدست بودن کف و بدنه با نصب سرامیک ابعاد بزرگ نمیتونه داشته باشه، فور مچ بودن سرامیک و هارمونی رنگ در این سان بخوبی رعایت شده و در نهایت خروجی کار فوق العاده.

کاربری سرامیک ابعاد بزرگ

 


- آشپزخانه

 


در آشپزخانه قسمتهای مختلفی هست که میتوان از سرامیک ابعاد بزرگ در آن استفاده کرد. اولین گزینه بین کابینت، فضای استاندارد بین کابینت 60 سانت، که می توانید سرامیک های ابعاد 60*120 را برای این فضا انتخاب کنید. این ابعاد دارای تنوع رنگ و طرح و همچنین لعابهای مختلفی هستند. نصب سرامیک ابعاد بزرگ آن هم با وجود کابینت در آشپزخانه تردید آور است و آن هم به این دلیل، دیوار تکه تکه شده و سایزهای مختلفی پیدا می کند که در این صورت برش و پرتی سرامیک زیاد می شود. در آشپزخانه هایی که حالت جزیره و فضایی باز دارد بدون شک و دودلی از سرامیک ابعاد بزرگ استفاده کنید.

 

- سرویس بهداشتی


سرویس بهداشتی مکانیست که جای مانور و ایده پردازی زیادی دارد. البته آن هم در صورتی امکان پذیراست که متراژ زیاد و دیوارها تکه نباشد. هر چقدر از سرامیک با ابعاد بزرگ آن هم بصورت عمودی استفاه کنید، هم دیوارها را کشیده تر و بزرگتر نشان می دهد و در انتهای کار طرحی یکپارچه و یکدست مشاهده می کنید.

 

کاربری سرامیک های ابعاد بزرگ

 

ابعاد سرامیک های بزرگ از شکل مستطیلی با ابعاد 60*120  شروع شده و تا سه متر در حالتهای ساده – بوک مچ و فور مچ – با طرح و رنگ های ساده و کلاسیک. در شکل مربعی این محصول از ابعاد 80*80 تولید شده تا 120*120 که کجا و در کدام قسمت از اینها استفاده شود کاملا سلیقه ای می باشد. در کالاساخت تنوع این محصول را زیاد و از برندهای مهم و با کیفیت با شما صحبت خواهیم داشت. برای مشاوره و راهنمایی به کارشناسان ما در کالاساخت همراه و هم قدم باشید. 

{{ faqs.title }}

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت