برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کاربرد سرامیک با سایز بزرگ

کاربرد سرامیک با سایز بزرگ

تاریخ انتشار: 1398/02/17 15:27 | بازدید: 533

کاربرد سرامیک با سایز بزرگ

 

از سرآغاز ساخت ساخت یک ساختمان تا زمانی که  یک ساختمان به مرحله نازک کاری می رسد انتخاب های بسیاری پا به عرصه ظهور می گذارند و دغدغه های انتخابی یک معمار بیشتر وبیشتر می شود در این مرحله انتخاب سنگ و آجر و کاشی و سرامیک برای قسمت های مختلف ساختمان از جمله نما بدنه داخلی و خارجی و سرامیک کف و کاشی آشپزخانه و سرویس ها و کاشی بین کابینتی وهمه چیزهایی که باید انتخاب شوند گذشته ازبحث کیفیت و رنگ و ویژگی های آن محصول باید به این مساله نیز توجه کنیم که کدام ابعاد مناسب تر برای کدام مکان ها است؟ بهتر است کدام کاشی و سرامیک را برای فضاهای کوچک استفاده کنیم؟(در مقاله ای دیگر به این مساله پرداخته ایم) و کدام کاشی و سرامیکی برای فضاهای بزرگتر مناسب تر هستند؟

برای فضاهایی با ابعاد بزرگ بهتر است از کاشی و سرامیک هایی با مقیاس های متناسب استفاده کرد ولی در این میان باید یاد آور شد برای کاشی ها و سرامیک هایی با طرح سنگ برای نما بهتر است با ابعاد 40*120و 60*120 و ابعاد مشابه استفاده نمود.پیشنهاد می شود در سطوح بزرگ از سرامیک های بزرگ و در سطوح کوچک از سرامیک کوچک استفاده شود.

برای مکان هایی که احتیاج به شیب بندی دارند بهتر است از سرامیک هایی با مقیاس متناسب استفاده کنند زیرا باعث سهولت در کار می شود و شیب بندی راحت تر و دقیق تر انجام می شود البته برای فضاهایی که بهداشتی هستند بهتر است از سرامیک های با ابعاد بزرگ استفاده شود که بندکشی کمتری داشته باشند چون فاصله بین بندکشی ها عموما کثیف و منبع میکروب می باشد.

لازم به ذکر است عموما کاشی و سرامیک هایی با ابعاد بزرگ قیمت بالاتری به نسبت دیگر ابعاد دارد.

برای انتخاب بهتر کاشی و سرامیک محل مورد نظر خود می توانید به صورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره دریافت نمایید امید است انتخابی شایسته داشته باشید.

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت