کاربرد سنگ آنتیک در نمای ساختمان


کاربرد سنگ آنتیک در نمای ساختمان

تاریخ انتشار: 1396/03/29 15:11 | بازدید: 1731

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر گوگل پلاس لینکدین

 

کاربرد سنگ‌های آنتیک در نمای ساختمان

 

سنگ آنتیک، محصولی از زیر مجموعه‌ی سنگ‌های ساختمانی می‌باشد. این محصولات سطحی ناهوار دارد و در اندازه‌های مختلف نیز تولید می‌شود و به خاطر ابعاد ریز تشکیل دهنده‌ی آن و زیبایی خاصی که دارد به سنگ آنتیک معروف شده‌اند.

سنگ‌های آنتیک کاربرد اجرایی وسیعی دارند، با اینکه از عمر این محصولات چیز زیادی نمی‌گزرد، ولی به خاطر چند ویژگی بسیار خوب در این محصولات، این سنگ‌ها جای خود را در تمام اجزای ساختمان باز کرده‌اند. سنگ آنتیک، قابلیت اجرا در نمای ساختمان تا دکوراسیون داخلی ساختمان را دارد و هیچ گونه محدودیتی در اجرای آن در مکان خاصی وجود ندارد که یک مزیت بسیار خوب برای این محصولات است.

 

سنگ آنتیک در نما

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، سنگ آنتیک استفاده شده در این ساختمان به عنوان سنگ نما استفاده شده است.
 

سنگ‌های آنتیک را به عنوان سنگ نما در بسیاری از نما‌های ساختمان استفاده می‌کنند. امروزه و با مد شدن نماهای ترکیبی، این محصولات را با انواع آجرنما، سنگ‌ نما، چوب و کامپوزیت به اجرا در می‌آورند. سنگ آنتیک، به خاطر وزن کم خود و ادازه‌های بسیار کوچک هیچ گونه محدودیتی در استفاده از آن در نمای ساختمان در هر شرایط آب و هوایی وجود ندارد. این محصولات به به خاطر وزن کم به خوبی در در نما به سازه چسبیده و طول عمر بسیار زیادی دارند. 

کاربرد سنگ‌های آنتیک در نما بسیار زیاد است و می‌توان با این سنگ‌های خاص و کوچک تنوع و زیبایی خاصی به نمای ساختمان بخشید.

 

سنگ قیچ در نما

 

سنگ‌های آنتیک در نما بیشتر به صورت ترکیبی کار می‌شوند و کمتر کسی آن‌ها را به تنهایی در نمای ساختمان اجرا می‌کند. ولی برعکس آن در دکوراسیون خانه یا فضاهای داخلی این محصولات را به تنهایی به اجرا در می‌آوردند.

ترکیب سنگ آنتیک با دیگر محصولات بیشتر به نوع رنگ این محصولات برمی‌گردد. سنگ آنتیک به خاطر ابعاد کوچک خود باید در نمای ساختمان جوری اجرا شود که به خوبی در نما به چشم بیاید. حال این ترکیب محصول باید نسبت به رنگ آن انتخاب شود. سنگ آنتیک را با سنگ نما یا هر محصول دیگر که می‌خواهید ترکیب کنید سعی کنید رنگ‌های آن‌ها را متضاد انتخاب کنید. اگر سنگ آنتیک انتخابی شما رنگ روشن دارد، با محصولاتی در نما به کارببرید که رنگ تیره دارند.

 

کالاساخت با تولید انواع سنگ آنتیک مانند:

متنوع ترین نوع محصولات آنتیک را در کشور دارد. شما می‌توانید با کلیک بر روی لینک‌های بالا به صفحه‌ی محصولات مورد نظر بروید و عکس، تنوع، رنگ، مقایسه و بررسی تخصصی محصول را مشاهده و بخوانید.

در 24 ساعت شما می‌توانید با شماره گیری تلفن‌های شرکت کالاساخت، حتی در روز‌های تعطیل با کارشناسان متخصص ما صحبت کرده و اطلاعات لازم در مورد محصولات و ساخت و ساز را دریافت کنید. با ما تماس بگیرید.

 

مشاوره رایگان