کاشی شیشه ایی

کاشی شیشه ای

تاریخ انتشار: 1398/05/31 19:54 | بازدید: 250

کاشی شیشه ای

کاشی شیشه ای

 

در دنیا امروزی شیشه توانسته نقش خود را در معماری و دکوراسیون داخلی به زیبایی ایفا کند . صنعتگران و تولید کنندگان هم با تلفیقی از هنر و صنعت توانستند محصولی زیبا را که از تنوع رنگ و طرح زیادی برخوردار است ، تولید کنند .

اگر علاقه مند به تغییر دکوراسیون منزل خود هستید و یا اینکه بدنبال محصولی شیک و لوکــس برای بدنه و نمای داخلی منزلتان هستید ، کاشی شیشه ای را به شما پیشنهاد می دهیم . یکی از محصولاتی که به می تواند زیبا دکوراسیون داخلی منزل شما را دو برابر کند ، کاشی شیشه ای است .

 پوششی مناسب و شفاف برای فضای خانه های مدرن می تواند باشد . کاشی های شیشه ایی که به دلیل رنگ شاد و بازتاب نور از قابلیت های بی نظیر بصری برخوردار می باشد . با وجود تولیدات انبوه کاشی و سرامیک در کشور و محصولات لوکس ساختمانی که برای نازک کاری در نظر گرفته می شود ، کاشی شیشه ای در طرحهای مختلف و با رنگبندی های جذاب با قدرت تمام جایگاه ویژه ای در بین محصولات کاشی و سرامیک باز کرده است . این محصول شیشه ای کاربری های متفاوتی دارد ، روی تمامی سطوح مثل دیوار ، ستون ها ، پشت اجاق گاز، سرویس بهداشتی و دیوارهای استخر قابل  اجرا می باشد .

ابعاد هر تایل 30*30 بوده و  روی  توری چسبیده شده است ، که این مورد محاسنی چون :

  • نصب سریع و آسان
  • شستشوئی سریع و آسان
  • مقاومت در برابر گرما و رطوبت ، سرما

بخاطر این ویژگـــی های خاص روی هر سطح و ستون قابل اجرا می باشد . به عنوان مثال در سالنهای استخر ، و در سالن های پذیرایـــی ستون هایی وجود دارد که براحتی می توان روی آنها کاشی شیشه ایی را نصب کرد .

شاید سوال شما بر این باشد که اگر جنس و بیس اصلی این محصول شیشه است ، آیا امکان شکسته شدن در این محصول وجود دارد ؟

باید اینطور گفته شود که شکستگی در تمامی محصولات بخصوص کاشی که جنسی ظریف و نازک دارد ، امکان پذیر است . کاشی شیشه ای بطور عمود روی بدنه نصب می شوند درصد خیلی کمی امکان شکستگی دارند . آشپزخانه بیشترین مکانی ست که هم رفت و آمد زیاد در آن هست و هم اینکه از کاشی شیشه ای بیشتر در آن استفاده می کنند . ترکیب کاشی شیشه ایی با دیگر کاشیها نیز امکان پذیر است و شما می توانید با طراحی و کمی سلیقه بهترین نما را به فضای داخلی منزل خود ببخشید . کاشی های شیشه ای یا کاشی های موزائیکی فقط دو نام متفاوت می باشند که هیچ فرقی به لحاظ کاربردی با هم ندارند . نصب این محصول براحتی امکان پذیر است ، فقط کافیست سطح مورد نظر را صاف و یکدست کرده و طرح مورد نظر را پیاده سازی کنید . اگر صاحب ایده های جذاب هستید براحتی می توانید با این کاشی ها در دکوراسیون منزل خود خلق اثر کنید . معماران و طراحان دکور در کالا ساخت در این مقاله سعی به معرفی محصولی پر کاربرد شدند که بتوان آن را در هر مکانی با هر طرح و ایده اجرا کرد .

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت