ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کالا ساخت نیاز به مشاوره
نیاز به مشاوره

سلام و درود برشما

 

به سایت کالا ساخت اولین سایت فروشگاهی مصالح ساختمانی خوش آمدید .

  

راه حل ویژه :

 

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خود؛ شماره تماس یا ایمیل از مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ای بهره مند شوید. همکاران ما تمام تلاش خود را جهت رضایت و خشنودی خاطر شما انجام میدهند و در اولین فرصت با شما تماس میگیرند تا پاسخ گوی شما باشند.

ما در کالا ساخت افتخار همکاری با بیش از 3500 نفر از پیمانکاران و مهندسین حرفه ای را داریم ، پس گنجینه تجربه انها را به همراه داریم و همچنین همکاران ما در بخش پشتیبانی بعد از گزینش های رفتاری و شخصیتی و حرفه ای زیادی انتخاب شده اند و در نهایت صبوری با میزان دقت بالا، پاسخ گوی تمام سوال های شما از هر دسته و بخش در مورد طراحی،  اجرا، خریداری و ارسال مصالح ساختمانی در هر نقطه از کشور باشد خواهند بود .

در هر زمان که با شماره های بالا تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید، اگر درخواست شما نیاز به پیگیری ( استعلام های به روز باربری، موجودی های موارد سفارشی، ارسال تصاویر محصولات، ارسال فاکتور خرید، ارسال محصول و .... ) داشته باشد و بعد از نیم ساعت پاسخ مناسبی از همکاران و کارشناسان ما دریافت نکردید میتوانیید با داخلی 555 ( صدای مشتری) خط مستقیم دفتر مدیر عامل تماس حاصل نمایید.

زمان انتظار تقریبی برای تماس و پیگیری کارشناسان ما بعد از ثبت صحیح اطلاعات تماس شما با لحاظ کردن لیست انتظار کمتر از 48 ساعت می باشد.   

 

از اینکه کالا ساخت را انتخاب کرده اید ، سپاسگذاریم .

فرم درخواست مشاوره