برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کالا ساخت ارائه فاکتور رسمی
تلفن: 031 (021) -91004468

ارائه فاکتور رسمی

فاکتور رسمی چیست ؟

 

اگر به دنبال آشنایی با فاکتور رسمی هستید، باید در ابتدا به شما بگوییم به طور کلی فاکتور به سندی دست نویس، کاغذی یا کامپیوتری گفته می­شود که برای تایید معامله بین فروشنده و خریدار امضا می­گردد و به دو صورت معمولی و رسمی صادر میگردد. در این بین فاکتور رسمی که به آن فاکتور سر برگ دار نیز گفته می­شود، یک سند مالی مهم بوده که بر اساس قوانین وزارت امور اقتصادی و دارایی کشور تنظیم شده و مورد تایید این وزارت است.

فاکتورهای معمولی صرفاً برای اطلاع خریدار بوده و از استاندارد های دارایی برخوردارنمی­باشند، فاکتور رسمی دارای فرمت خاصی است و به شما اطلاعاتی جامع و کامل در رابطه با مشخصات فروشنده و همینطور خریدار داده و می­گوید که چه مقدار هزینه به همراه ارزش افزوده باید پرداخت کرده و شرایط پرداخت را نیز تعیین می­کند.

فاکتور رسمی به جهت جلوگیری از فرار های مالیاتی و شفاف سازی درآمد ها و مبادلات فعالان اقتصادی صادر می­گردد و دست دولت را در خصوص رصد و رهگیری فعالیت های اقتصادی کشور و اخذ مالیات مربوطه باز تر می­کند. در حقیقت تمامی واحد ها و بنگاه های تجاری بزرگ و کوچک که شامل نظام مالیات بر ارزش افزوده هستند، موظف به صدور این نوع فاکتور برای تمامی کالاها و خدمات خود می­باشند و در صورت خودداری از این کار، مرتکب جرم شده و مطابق قوانین کشور با متخلفین برخورد می­گردد.

 

برای چه محصولاتی فاکتور رسمی ارائه می­شود؟

 

سنگ ساختمانی، کاشی و سرامیک و تمامی محصولات و خدماتی که در سایت کالاساخت قرار دارند، قابل خرید به همراه فاکتور رسمی برای همه مشتریان حقیقی و حقوقی این مجموعه می­باشند. شما می­توانید با خرید از سایت کالاساخت تحت عنوان شرکت گرشا گستر کالاساخت خرید سنگ با فاکتور رسمی و یا خرید کاشی با فاکتور رسمی را انجام داده و از یک معامله کاملا مستند و قانونی بهره مند گردید.

 

چه مواردی برای ارائه فاکتور رسمی نیاز است؟

 

شرکت گرشا گستر کالاساخت برای ارائه فاکتور رسمی به اشخاص حقوقی نیازمند اطلاعات زیر است:

 • نام و نام خانوادگی خریدار
 • کد ملی
 • آدرس پستی دقیق
 • شماره تماس به نام شخص خریدار

همچنین اشخاص حقوقی و شرکت ها برای خرید هرگونه محصول و خدمات با فاکتور رسمی باید اطلاعات زیر را ارائه دهند:

 • عنوان شرکت
 • کد اقتصادی
 • شناسه شرکت
 • آدرس دقیق
 • شماره تماس

 

برای خرید رسمی چه اقدامی انجام دهم ؟

 

شما برای خرید کاشی و سرامیک، سنگ و...با فاکتور رسمی، کافیست به وسیله شماره هایی که در سایت کالاساخت موجود هستند، با همکاران ما تماس حاصل نموده و پس از انتخاب و دریافت مشاوره، درباره محصول یا خدمات انتخابی، در مرحله بعدی ابتدا پیش فاکتور صادر میشود و پس ازتایید نهایی شما، فاکتور رسمی را بعد از ثبت پرداخت صادر میکنیم.

 

چگونه فاکتور خود را دریافت کنم ؟

 

امکان ارسال فاکتور رسمی برای شما مشتریان عزیز به دو روش زیر وجود دارد:

 • ارائه به راننده : ما می توانیم پس از بارگیری محصول، به درخواست شما، فاکتور رسمی را به راننده تحویل داده تا به همراه بار برایتان بیاورد.
 • ارسال پستی : همچنین ما امکان ارسال پستی فاکتور شما به آدرس ارائه شده در فاکتور را نیز داریم.
 • نماینده شرکت: امکان معرفی نماینده در محل شرکت یا کارخانه و تحویل فاکتور به ایشان نیز وجود دارد.

گواهی نامه های کالا ساخت

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن