ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کالا ساخت ارائه فاکتور رسمی
تلفن: 031 (021) -91004468

ارائه فاکتور رسمی

فاکتور رسمی چیست ؟

 

اگر به دنبال آشنایی با فاکتور رسمی هستید، باید در ابتدا به شما بگوییم به طور کلی فاکتور به سندی دست نویس، کاغذی یا کامپیوتری گفته می­شود که برای تایید معامله بین فروشنده و خریدار امضا می­گردد و به دو صورت معمولی و رسمی صادر میگردد. در این بین فاکتور رسمی که به آن فاکتور سر برگ دار نیز گفته می­شود، یک سند مالی مهم بوده که بر اساس قوانین وزارت امور اقتصادی و دارایی کشور تنظیم شده و مورد تایید این وزارت است.

فاکتورهای معمولی صرفاً برای اطلاع خریدار بوده و از استاندارد های دارایی برخوردارنمی­باشند، فاکتور رسمی دارای فرمت خاصی است و به شما اطلاعاتی جامع و کامل در رابطه با مشخصات فروشنده و همینطور خریدار داده و می­گوید که چه مقدار هزینه به همراه ارزش افزوده باید پرداخت کرده و شرایط پرداخت را نیز تعیین می­کند.

فاکتور رسمی به جهت جلوگیری از فرار های مالیاتی و شفاف سازی درآمد ها و مبادلات فعالان اقتصادی صادر می­گردد و دست دولت را در خصوص رصد و رهگیری فعالیت های اقتصادی کشور و اخذ مالیات مربوطه باز تر می­کند. در حقیقت تمامی واحد ها و بنگاه های تجاری بزرگ و کوچک که شامل نظام مالیات بر ارزش افزوده هستند، موظف به صدور این نوع فاکتور برای تمامی کالاها و خدمات خود می­باشند و در صورت خودداری از این کار، مرتکب جرم شده و مطابق قوانین کشور با متخلفین برخورد می­گردد.

 

برای چه محصولاتی فاکتور رسمی ارائه می­شود؟

 

سنگ ساختمانی، کاشی و سرامیک و تمامی محصولات و خدماتی که در سایت کالاساخت قرار دارند، قابل خرید به همراه فاکتور رسمی برای همه مشتریان حقیقی و حقوقی این مجموعه می­باشند. شما می­توانید با خرید از سایت کالاساخت تحت عنوان شرکت گرشا گستر کالاساخت خرید سنگ با فاکتور رسمی و یا خرید کاشی با فاکتور رسمی را انجام داده و از یک معامله کاملا مستند و قانونی بهره مند گردید.

 

چه مواردی برای ارائه فاکتور رسمی نیاز است؟

 

شرکت گرشا گستر کالاساخت برای ارائه فاکتور رسمی به اشخاص حقوقی نیازمند اطلاعات زیر است:

 • نام و نام خانوادگی خریدار
 • کد ملی
 • آدرس پستی دقیق
 • شماره تماس به نام شخص خریدار

همچنین اشخاص حقوقی و شرکت ها برای خرید هرگونه محصول و خدمات با فاکتور رسمی باید اطلاعات زیر را ارائه دهند:

 • عنوان شرکت
 • کد اقتصادی
 • شناسه شرکت
 • آدرس دقیق
 • شماره تماس

 

برای خرید رسمی چه اقدامی انجام دهم ؟

 

شما برای خرید کاشی و سرامیک، سنگ و...با فاکتور رسمی، کافیست به وسیله شماره هایی که در سایت کالاساخت موجود هستند، با همکاران ما تماس حاصل نموده و پس از انتخاب و دریافت مشاوره، درباره محصول یا خدمات انتخابی، در مرحله بعدی ابتدا پیش فاکتور صادر میشود و پس ازتایید نهایی شما، فاکتور رسمی را بعد از ثبت پرداخت صادر میکنیم.

 

چگونه فاکتور خود را دریافت کنم ؟

 

امکان ارسال فاکتور رسمی برای شما مشتریان عزیز به دو روش زیر وجود دارد:

 • ارائه به راننده : ما می توانیم پس از بارگیری محصول، به درخواست شما، فاکتور رسمی را به راننده تحویل داده تا به همراه بار برایتان بیاورد.
 • ارسال پستی : همچنین ما امکان ارسال پستی فاکتور شما به آدرس ارائه شده در فاکتور را نیز داریم.
 • نماینده شرکت: امکان معرفی نماینده در محل شرکت یا کارخانه و تحویل فاکتور به ایشان نیز وجود دارد.