ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کالا ساخت تصاویر سایت و محصول
تلفن: 031 (021) -91004468

تصاویر سایت و محصول

تصاویر سایت چگونه تهیه می شود ؟

با توجه به اینکه در دنیای امروز، فضای وب و خرید های اینترنتی بسیار گسترش یافته، زمینه برای انجام کلاهبرداری اینترنتی نیز افزایش پیدا کرده است. در پی این موضوع بسیاری از افراد نسبت به خرید اینترنتی دچار تردید و شک می­شوند و ترجیح می­دهند، خرید خود را حضوری انجام دهند. اما همانطور که می­دانید، خرید اینترنتی و غیر حضوری از مزایای بسیار زیادی برخوردار می­باشد و برای مواردی مانند خرید سنگ و مصالح ساختمانی که در برخی شهرهای کشور تنوع آن ها بیشتر و دارای تولید کنندگان بهتری هستند، خرید غیر حضوری می­تواند در صرفه جویی وقت و کاهش هزینه های رفت و آمد بسیار تاثیر گذار باشد.

در ادامه این مسائل شرکت گرشا گستر کالاساخت که یکی از تولیدکنندگان و فروشندگان بزرگ سنگ و مصالح ساختمانی می­باشد، به منظور جلب اعتماد و آسودگی خاطر مشتریان عزیز خود اقدام به تهیه عکس و فیلم از تک تک محصولات موجود در سایت خود نموده است. تمامی تصاویری که در سایت این مجموعه قابل مشاهده بوده، از محصول واقعی گرفته شده و عیناً همان گزینه موجود در کالاساخت است.

  • عکس واقعی :

همانطور که گفتیم تمامی عکس ها به وسیله همکاران ما از محصول گرفته شده و تنها به سبب محافظت محصول و تصاویر، از آرم و لوگو در آن ها بهره گیری شده است.

  • هیچگونه تغییر رنگ و یا فتوشاپ نیست :

در تصاویر تهیه شده از هیچگونه تغییر رنگ، روتوش، ادیت، افکت و ... بهره گیری نشده است.

  • فیلم محصول در سایت :

در سایت ما از هر محصول در صفحه منحصر به فرد آن و در قسمت ویدئو، فیلمی قرار گرفته است که سعی شده از تمامی زوایای مختلف به شما تصویر دهد.

 

مراحل خرید غیر حضوری چیست ؟

شرکت گرشا گستر کالاساخت برای شما همراهان عزیز هم امکان خرید حضوری و هم امکان خرید غیر حضوری را فراهم نموده است. در خرید غیر حضوری این مجموعه برای ایجاد اعتماد مراحل زیر قابل انجام است:

  • ارسال تصویر و فیلم از محصول :

شما می­توانید برای اطمینان حاصل نمودن از رنگ و طرح محصول انتخابی خود، با کارشناسان ما در کالاساخت تماس حاصل نموده و از آن ها در خواست ثبت تصویر و ویدئو کرده و در همان لحظه توسط شبکه های اجتماعی که دارید، آن را دریافت نمایید.

  • ارسال ویدئو در هنگام بارگیری :

همچنین شما عزیزان می­توانید قبل از بارگیری یا در هنگام بارگیری و پیش از راه افتادن ماشین درخواست ضبط ویدئو نمایید تا از ارسال همان محصول و دسته مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

  • امکان ویدئو کال با مسئول بار :

علاوه بر همه این ها شما می­توانید با مسئول بار کالاساخت پیش از بارگیری یا در هنگام بارگیری تماس تصویری یا همان ویدئو کال حاصل نموده و به صورت زنده سنگ یا محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. شما همچنین می­توانید از مسئول ما درخواست کنید تا دسته سنگ یا سرامیک انتخابیتان را ورق زده و یا آن را در زیر نور خورشید نیز قرار دهد.

 

ضمانت بازگشت پول من چگونه است ؟

این اطمینان را به شما می­دهیم که می توانید در صورت هرگونه مغایرت محصول انتخابی با تصاویر و ویدئو های مشاهده نموده و یا عدم کیفیت آن، می­توانید قبل از تحویل بار یا خالی کردن آن تا 72 ساعت بار را برگشت زده و پول خود را تحویل بگیرید.