برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کالا ساخت تصاویر سایت و محصول
تلفن: 031 (021) -91004468

تصاویر سایت و محصول

تصاویر سایت چگونه تهیه می شود ؟

با توجه به اینکه در دنیای امروز، فضای وب و خرید های اینترنتی بسیار گسترش یافته، زمینه برای انجام کلاهبرداری اینترنتی نیز افزایش پیدا کرده است. در پی این موضوع بسیاری از افراد نسبت به خرید اینترنتی دچار تردید و شک می­شوند و ترجیح می­دهند، خرید خود را حضوری انجام دهند. اما همانطور که می­دانید، خرید اینترنتی و غیر حضوری از مزایای بسیار زیادی برخوردار می­باشد و برای مواردی مانند خرید سنگ و مصالح ساختمانی که در برخی شهرهای کشور تنوع آن ها بیشتر و دارای تولید کنندگان بهتری هستند، خرید غیر حضوری می­تواند در صرفه جویی وقت و کاهش هزینه های رفت و آمد بسیار تاثیر گذار باشد.

در ادامه این مسائل شرکت گرشا گستر کالاساخت که یکی از تولیدکنندگان و فروشندگان بزرگ سنگ و مصالح ساختمانی می­باشد، به منظور جلب اعتماد و آسودگی خاطر مشتریان عزیز خود اقدام به تهیه عکس و فیلم از تک تک محصولات موجود در سایت خود نموده است. تمامی تصاویری که در سایت این مجموعه قابل مشاهده بوده، از محصول واقعی گرفته شده و عیناً همان گزینه موجود در کالاساخت است.

  • عکس واقعی :

همانطور که گفتیم تمامی عکس ها به وسیله همکاران ما از محصول گرفته شده و تنها به سبب محافظت محصول و تصاویر، از آرم و لوگو در آن ها بهره گیری شده است.

  • هیچگونه تغییر رنگ و یا فتوشاپ نیست :

در تصاویر تهیه شده از هیچگونه تغییر رنگ، روتوش، ادیت، افکت و ... بهره گیری نشده است.

  • فیلم محصول در سایت :

در سایت ما از هر محصول در صفحه منحصر به فرد آن و در قسمت ویدئو، فیلمی قرار گرفته است که سعی شده از تمامی زوایای مختلف به شما تصویر دهد.

 

مراحل خرید غیر حضوری چیست ؟

شرکت گرشا گستر کالاساخت برای شما همراهان عزیز هم امکان خرید حضوری و هم امکان خرید غیر حضوری را فراهم نموده است. در خرید غیر حضوری این مجموعه برای ایجاد اعتماد مراحل زیر قابل انجام است:

  • ارسال تصویر و فیلم از محصول :

شما می­توانید برای اطمینان حاصل نمودن از رنگ و طرح محصول انتخابی خود، با کارشناسان ما در کالاساخت تماس حاصل نموده و از آن ها در خواست ثبت تصویر و ویدئو کرده و در همان لحظه توسط شبکه های اجتماعی که دارید، آن را دریافت نمایید.

  • ارسال ویدئو در هنگام بارگیری :

همچنین شما عزیزان می­توانید قبل از بارگیری یا در هنگام بارگیری و پیش از راه افتادن ماشین درخواست ضبط ویدئو نمایید تا از ارسال همان محصول و دسته مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

  • امکان ویدئو کال با مسئول بار :

علاوه بر همه این ها شما می­توانید با مسئول بار کالاساخت پیش از بارگیری یا در هنگام بارگیری تماس تصویری یا همان ویدئو کال حاصل نموده و به صورت زنده سنگ یا محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. شما همچنین می­توانید از مسئول ما درخواست کنید تا دسته سنگ یا سرامیک انتخابیتان را ورق زده و یا آن را در زیر نور خورشید نیز قرار دهد.

 

ضمانت بازگشت پول من چگونه است ؟

این اطمینان را به شما می­دهیم که می توانید در صورت هرگونه مغایرت محصول انتخابی با تصاویر و ویدئو های مشاهده نموده و یا عدم کیفیت آن، می­توانید قبل از تحویل بار یا خالی کردن آن تا 72 ساعت بار را برگشت زده و پول خود را تحویل بگیرید.

 

گواهی نامه های کالا ساخت

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن