ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کالا ساخت تضمین قیمت و کیفیت
تلفن: 031 (021) -91004468

تضمین قیمت و کیفیت

تضمین کیفیت خریداری شده در مقابل محصول ارسال شده :

همه ما در هنگام خرید هر محصولی ابتدا به دنبال کیفیت قابل قبولی می­باشیم و توقعات خاصی از آن محصول داریم. کسب اطمینان از کیفیت یک محصول به هنگام خرید حضوری معمولا کار آسانی است و از ریسکی که خریدهای اینترتی و غیر حضوری دارا می باشند، برخوردار نیست. اما در برخی موارد این موضوع دلیل نمی شود که ما سادگی و آسانی خرید اینترنتی را کنار گذاشته و خود را برای خرید مثلاً یک سنگ ساختمانی، کاشی و سرامیک و ... با طی مسیر طولانی به سمت بازارهای معتبر و متنوع این محصولات به دردسر بیاندازیم. البته به این موضوع نیز باید توجه داشته باشیم که برای گذراندن دردسر های رفت و آمد، نباید بدون تحقیق و کسب دانش به هر فروشگاه و سایت اینترنتی اعتماد و از آن خریداری نماییم.

 

روش های اعتماد به محصول خریداری شده:

روش های جلب اعتماد و تضمین کیفیت در هر مجموعه و سیستمی متفاوت است و شرکت ها و فروشگاه های معتبر همواره به دنبال راهی برای اثبات کیفیت محصول خود به مشتریان هستند. شرکت گرشا گستر کالاساخت مجری فروش سنگ ساختمانی و انواع مصالح ساخت و ساز به صورت حضوری و غیر حضوری می­باشد و یکی از شعار های این مجموعه تضمین بهترین قیمت و کیفیت است. ما در این مجموعه به منظور جلب اعتماد مشتریان از تک تک محصولات خود در سایت تصویر و ویدئو مستند و واقعی تهیه نموده ایم. علاوه بر این ها یکی از اقداماتی که گروه کالاساخت برای آسودگی خاطر مشتریان خود از محصول انتخابی انجام داده است، امکان ارسال نمونه شاهد به سراسر کشور ایران می­باشد. به این صورت که شما می­توانید پس از انتخاب سنگ یا کاشی و سرامیک مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست ارسال نمونه در ابعاد درخاستی را به همراه مهر و امضا شرکت نمایید.

 

تضمین قیمت محصول:

علاوه بر کیفیت، اکثر افراد به دنبال محصولی با بهترین قیمت نیز می­ باشند. شرکت گرشا گستر کالاساخت به منظور تضمین قیمت محصولات خود این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است تا یک هفته پس از خرید، اگر محصولی مطابق نمونه خریداری شده خود به همراه همان رنگ و کیفیت پیدا نمودند که از قیمت پایین تر و بهتری برخوردار بود، می­توانند محصول خریداری شده را باز گردانند.