ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کالا ساخت حمل به سراسر کشور و جهان
تلفن: 031 (021) -91004468

حمل به سراسر کشور و جهان

کالاساخت بار من را چگونه ارسال می کند ؟

شرکت گرشا گستر کالاساخت با توجه به اینکه امکان خرید سنگ ساختمانی، کاشی و سرامیک و بسیاری محصولات متنوع دیگر را به صورت حضوری و غیر حضوری برای مشتریان خود فراهم نموده است، مسلماً از قابلیت ارسال بار به سراسر نقاط کشور و حتی خارج از کشور نیز برخوردار می­باشد. در این مجموعه ارسال بار شما به دو روش زیر انجام میپذیرد :

  • ارسال به عنوان ریزه بار :

این روش برای بارهای زیر 30 متر قابل استفاده است و بار به وسیله پست، تیپاکس، باربری، اتوبوس رانی و وانت بار ارسال می­گردد.

  • ارسال بارهای سنگین ( حجیم) :

این روش نیز برای بار های متراژ بالا و سنگین انجام می­پذیرد که در آن بار بر حسب تناژ و متراژ به وسیله ماشین هایی همچون خاور، ایسوزو، تک، 10 چرخ ( جفت) و یا تریلی حمل و ارسال میگردد.

برای اینکه بهتر و جامع تر با روش های ارسال بار آشنا شوید، می­توانید به بخش ویدئو سایت کالاساخت مراجعه نموده و ویدئویی که در رابطه با این موضوع توسط همکاران ما ارائه شده است را مشاهده نمایید.

 

روش حمل و ماشین چگونه مشخص می گردد ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، پس از خرید و پیش فاکتور، روش ارسال بار و ماشین مناسب برای بار شما بر حسب حجم، تناژ و متراژ محصول قابل تشخیص است. در واقع ظرفیت مجاز هر ماشین در جاده های ایران تعریف شده و شما به دو روش در کالاساخت می­توانید ماشین مناسب برای بار خود را انتخاب نمایید. در روش اول می­توانید با گروه مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نموده و آن ها با توجه به تجربه و دانشی که دارند، ماشین مناسب را برایتان انتخاب مینمایند. در روش دوم نیز می توانید در قسمت محاسبه کرایه حمل سایت متراژ محصول مورد نظر خود را وارد نمایید، تا ماشین پیشنهادی برایتان عنوان گردد. همچنین هزینه تقریبی حمل نیز برای شما نمایش داده می­شود.

 

قیمت حمل چگونه محاسبه می شود ؟

مسلماً قیمت حمل بر حسب ماشین و کیلومتری که از مبدا به مقصد دارد، محاسبه می­گردد. در واقع هرچه ماشین بزرگ تر و دارای تناژ حمل بیشتری باشد، به مراتب قیمت بالا تر می­رود ( حمل بار به وسیله تریلی ها و جفت ها از قیمت بالاتری به نسبت وانت بار ها و خاور ها برخوردار می­باشد ). همچنین همانطور که واضح است، هر چه مسافت بیشتر و طولانی تر باشد، هزینه حمل و نقل بیشتر می­ شود.

 

امنیت بار من چگونه تضمین می شود ؟

بار شما در گروه کالاساخت پس از بارگیری، توسط شرکت معتبر، بر اساس ارزشی که دارد بیمه گردیده و هر گونه مشکل یا اتفاقی که برای آن بیوفتد، بر عهده بیمه و یا راننده است. در واقع اگر محصول دریافتی شما شکسته بود یا مشکلی داشت، می­توانید تحویل نگیرید و هزینه یا میزان خسارت آن را دریافت نمایید.