درباره ما


درباره کالا ساخت :

 

شاید شما در زندگی شخصی خود به ایده های زیادی فکر کرده باشید اما عملی کردن آن برایتان یا زمان بر بوده است یا هزینه بر حتی با توجه به اینکه این ایده هم به نفع شما و هم به نفع سایر اکثریت مردم است . مدیرعامل کالا ساخت جناب آقای مرتضی مغزی بر آن شد تا با عزمی راسخ با همکاری تیمی کارآزموده و دلسوز این ایده را که تمام مردم کشور بتوانند از مصالح ساختمانی با کیفیت و قیمت مناسب برخوردار باشند به عرصه ظهور رسانید. در تاریخ 25/10/1395 کالا ساخت با این ایده که بهترین ها حق مسلم هر فرد است تاسیس شد. این موضوع که خرید سنگ و دیگر مصالح ساختمانی به صورت اینترنتی و آنلاین برای بسیاری از مردم پر منفعت و به حق است را باید در تفاوت قیمت سنگ و کاشی و سرامیک و دیگر مصالح ساختمانی با واسطه های شهر خود بیابید. در بسیاری از شهرهای ایران عزیزمان دسترسی به اینترنت با تلفن همراه و رایانه های شخصی امکان پذیر است درنتیجه شما گرانبهاترین سرمایه خود یعنی زمان را ذخیره کرده اید. به طور میانگین زمان ثبت سفارش به اضافه ای مشاوره تلفنی رایگان در کالا ساخت 10 دقیقه تخمین زده شده است. این در صورتی است که شما دقیقا بدانید چه محصولی مد نظر دارید اما اصلا جای نگرانی نیست حتی اگر شما هیچ سر رشته ای از مصالح ساختمانی از جمله سنگ و سرامیک و کاشی و آآآجر و .... را ندارید به راحتی میتوانید یا به صورت انلاین با مشاوران و پشتیبان های مستقیم سایت صحبت کنید و یا با تماس با داخلی های مورد نظر با کارشناسان خبره آن قسمت مشورت کنید و از صفر تا صد هر نکته و سوالی را جویا شوید.

 

ماموریت کالا ساخت :

فلسفه وجودی شرکت کالا ساخت فروش و مشاوره در مبحث مصالح ساختمانی از صفر تا صد به صورت اینترنتی و آنلاین می باشد . در پاسخ به این سوال که ما که هستیم و چه میکنیم؟ باید گفت کالاساخت مجموعه ای است که دارای بخش های مختلف فروش است و کارشناسان مربوط به هر بخش جهت راهنمایی و مشاوره هرچه بهتر و بیشتر به مشتریان می باشند محدوده فعالیت کالا ساخت تنها به داخل مرزهای ایران منتهی نمی باشد بلکه صادرات به خارج از کشور را نیز انجام می دهد. صادرات سنگ و سرامیک کالا ساخت از آنجایی آغاز شد که هموطنان عزیزمان در سراسر دنیا به نعمت خدادی سنگ و بودن در مقام چهارمین تولید کننده کاشی و سرامیک با بهترین خاک های موجود دردنیا در ایران توجه کردند و با کمک کالا ساخت و تیم بازرگانی مجموعه توانستند تا راهی را که انتهای آن سود همه جانبه است آغاز کنند. در بخش صادرات و بازرگانی بین المللی شما میتوانید انواع محصولی که مد نظر دارید به صورت سفارشی ثبت و ارجاع به تولید کنید.

در واقع کالا ساخت برای حفظ زمان ، کیفیت و سرمایه مشتری در هر نقطه ای از دنیا تلاش می کند .

 

چشم انداز کالا ساخت :

کالا ساخت در نظر دارد تا افق سال 1414 به بزرگترین شرکت فروش مصالح ساختمانی در ایران به صورت آنلاین و اینترنتی تبدیل شود که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به ارائه محصولات جدید و فن آوری های نوین در زمینه مصالح ساختمانی و ساخت و ساز در هر نقطه ای از دنیا پیشگام در ایران باشد و همینطور به بهترین همکار ممکن در حوزه شرکت هایی که با کالا ساخت همکاری دارند در آید . کالا ساخت نه تنها در پی افزودن مشتریان بیشتر به خانواده مشتریان و همکاران است بلکه حفظ شما الویت بیشتری برای ما دارد. حمایت از تولیدکنندگانی که با قلبی بزرگ با طرح های جدید نیاز به حامی دارند . اینکه ما چرخ صنعت کشور را برگردانیم حتی با کوچکترین خرید از سمت شما امکان پذیر است. جذب تولیدکنندگان خرد و جزئی و بزرگ در هر نقطه از کشور.

 

ارزش های کالا ساخت  :

کالا ساخت بر آن است تا با جلب اعتماد هر فرد چه در مرز های ایران و چه در خارج از مرز های کشورعزیزمان به این مهم که خرید اول شما خرید آخر شما از کالا ساخت نخواهد بود دست پیدا کند .ما تعهد اخلاقی و رسمی به مشتریان خود ارائه می دهیم که اگر محصول مورد نظر شما آن محصولی نبوده است که ما تعهد داده ایم شرکت با هزینه ی خود محصول را برگشت خواهد داد و شما را برای انتخاب بهتر یاری خواهد کرد . کارمندان شرکت کالا ساخت جزئی جدایی ناپذیر ازکالا ساخت هستند و شرکت مفتخر است که از زمان تاسیس هیچ یک از کارمندان خود را اخراج نکرده است و این به ارزشی برای کالا ساخت تبدیل شده است که شما چه به عنوان مشتری و چه به عنوان کارمند و همکار به خانواده کالا ساخت وارد شوید هیچ گاه ارزش وجودی شما برای کالا ساخت کم نخواهد شد و حفظ اعتماد شما و جلب رضایت شما در هر نقطه ازدنیا و در هر زمان الویت اصلی کالا ساخت می باشد.

 

اهداف کالا ساخت :

هدف کالا ساخت تولید بهترین محصولات با کیفیت مورد نیاز شما و ارسال آن در سریع ترین زمان ممکن وبه صرفه ترین هزینه حمل ممکن می باشد حمایت از تامین کنندگان و کارخانه جات با حذف واسطه ها به نفع آن ها و به نفع مشتریان و با استفاده ازتکنولوژی برای ایجاد محصولات جدید و دانش بنیانی که درساخت و ساز تولید می گردند . بازراه اندازی کارخانجاتی که با توجه به نوسانات بازار دچار رکود شده اند و خریداری آنها به نفع صاحبان سرمایه و شرکت برای سود آوری بیشتر خانواده کالا ساخت یکی از اهداف بلند مدت این مجموعه است.

 

نقاط قوت کالا ساخت :

 

ارسال رایگان بار تا باربری و امکان ارسال ویژه در سریع ترین زمان

ارسال نمونه های درخواستی قبل از ارسال کل بار به صورت محصول رایگان به جز سنگ های آنتیک به سراسر ایران

امکان بازدید حضوری و انجام خرید و مراجعه حضوری در هنگام بارگیری محصولات برای جلب اطمینان خاطر شما

وجود نیروی کار جوان و با انگیزه که در تمامی ساعت های اداری و غیر اداری و روزهای تعطیل پاسخگوی شما هستند.

ارائه ایده نوین به نحوی دیگر تا مرزهایی را که شما را در خلاقیت محدود میکنند بشکنید و آنچه را که تصور میکنید بسازید

وجو انبار و کارگاه و دفتر در یک محل جهت سهولت در خدمات رسانی هرچه بیشتر و بهتر در کمترین زمان ممکن

اعتماد کارمندان به مدیریت مجموعه باعث شده است تا تمامی تلاش ما تنها در جلب خشنودی و رضایت خاطر شما باشد.

تامین کننده مصالح ساختمانی و ارائه دهنده خدمات به سازمانها ونهادهای دولتی، شرکتهای خصوصی و اشخاص

قیمت های آنلاین و بروز انواع مصالح ساختمانی و محصولات جانبی

ارائه مصحولات جدید دکوراسیون داخلی در قسمت دکوراسیون داخلی سایت با امکان ثبت طرح های سفارشی

همکاری و همکاهنگی با باربری های قابل اعتماد و با انصاف جهت ارسال بار در سریعترین زمان ممکن

 اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزرات صنعت و معدن و تجارت

امکان پرداخت آنلاین با استفاده از ایمن ترین درگاه های آنلاین کشور

درج مقالات علمی و کاربردی و کلیپ های آموزشی برای سهولت در ساخت و ساز با دستان توانا شما

بهره گرفتن از کارشناسان متخصص در هر بخش از فروش از کارشناسان سنگ و کاشی و سرامیک و آجر و ...

اخذ پروانه کسب و نشان اعتماد ملی از سامانه رسانه های دیجیتال کشوری

صادرات سنگ و کاشی و سرامیک و .... در هر ابعادی و متراژی که شما نیاز دارید با تضمین کیفیت.

حمایت از تولید ملی و تولیدکنندگان داخلی در سراسر کشور

 

با ما در تماس باشید ......

 

                                                                                                                                 به امید ایده های بدون مرز

 

 

 

گواهی نامه‌های کالاساخت

 

کالاساخت، برای جلب اعتماد مشتریان عزیز خود و با در نظر گرفتن اینکه امروزه کلابرداران اینترنتی زیاد شده اند و اعتماد به سایت‌های اینترنتی سخت شده است، تمامی مدارک و گواهینامه های بین المللی و داخلی را کسب و در سایت خود قرار داده‌ایم.

گواهی نامه های کالاساخت

  گواهی اینماد ازوزارت صنعت و معدن                                                                                     

                                                                                                          ای نماد 

     گواهی نماد ساماندهی از وزارت اطلاعات     

                                                                                                نماد ساماندهی

 

  بهترین و مطمئن ترین درگاه پرداخت اینترنتی                

به پرداخت

       گواهی بین المللی SSL

 

ssl