درباره ما


بهترین خرید

(قیمت مناسب، سریع، مطمئن، بررسی کارشناسی)

 

با توجه به همه گیر شدن اینترنت و توسعه‌ی آن در کل کشور عزیزمان ایران، استفاده از این ابزار مدرن و مفید بسیار ضرورت پیدا کرده است. تا آنجا که حتی خرید و فروش نیز دست خوش تغییرات مفید و کارآمد شده است. در کل دنیا امروزه خریدهایی بسیار بزرگ مانند ساختمان و حتی خرید هایی به کوچکی پنیر صبحانه نیز با اینترنت انجام می‌شود.

خرید از اینترنت ویژگی‌های بسیار خوبی برای مشتریان دارند. از جمله ویژگی‌های آن می‌توان به خریدی بسیار آسان در درون منزل، مقایسه کیفیت و قیمت تمامی محصولات، بررسی‌های کارشناسی محصولات و... اشاره کرد.

 

کالاساخت چیست؟

کالاساخت اولین فروشگاه اینترنتی محصولات ساختمانی است. این گروه با تولید و فروش انواع مصالح ساختمانی، دنباله رو هدف خود یعنی: در تمام مراحل ساخت ساز، کنارتان هستیم می‌باشد. گروه کالاساخت از کارخانه تولید سنگهای ساختمانی به نام صنایع سنگ ایران شروع کرده و امروزه با تولید انواع سنگ ساختمانی، موزائیک و بلوک فرش یکی از بزرگترین تولید کننده گان محصولات ساختمانی در کل کشور می‌باشد. برآن شدیم تا محصولات دیگر دیگر تولید کنندگان خوب کشور را نیز به طور مستقیم در سایت قرار دهیم و با این کار هم از تولیدکنندگان عزیز حمایت کرده باشیم و هم مشتریان عزیز خود را راضی کنیم.

 

اهداف کالاساخت

 

کالاسخت، تمام هدف خود را بر جلب رضایت مشتری گماشته است. و هدف ما از راه‌اندازی این سایت فروش کلیه مصالح ساختمانی مورد نیاز شما مشتریان عزیز در امر ساختمان سازی است. ما در کالاساخت تمام تلاش خود را کرده ایم تا این سایت برای مشتری عزیزمان دارای ویژگی‌های همچون:

  • قیمت تولید کننده
  • کارشناسی تخصصی محصولات
  • انواع کیفیت و قیمت
  • تصاویر اجرا شده محصولات
  • و فروش اقساطی

باشد و مشتری بتواند انواع قیمت ها و کیفیت ها را ببیند، خوب بررسی کند و با کمک کارشناسان ما بهترین خرید ممکن را داشته باشد.

 

گواهی نامه‌های کالاساخت

 

کالاساخت، برای جلب اعتماد مشتریان عزیز خود و با در نظر گرفتن اینکه امروزه کلابرداران اینترنتی زیاد شده اند و اعتماد به سایت‌های اینترنتی سخت شده است، تمامی مدارک و گواهینامه های بین المللی و داخلی را کسب و در سایت خود قرار داده‌ایم.

گواهی نامه های کالاساخت

  گواهی اینماد ازوزارت صنعت و معدن                                                                                     

                                                                                                          ای نماد 

     گواهی نماد ساماندهی از وزارت اطلاعات     

                                                                                                نماد ساماندهی

 

  بهترین و مطمئن ترین درگاه پرداخت اینترنتی                

به پرداخت

       گواهی بین المللی SSL

ssl