ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کالا ساخت قوانین و مقررات
تلفن: 031 (021) -91004468

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات  سایت کالا ساخت موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید:

 

1. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین کالاساخت از سوی کاربر است.

2. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های کالا ساخت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متقابلاً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

3. در قیمت گذاری کالاهای موجود در کالا ساخت تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در کالا ساخت بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در کالا ساخت قیمت‏‌های عمده فروشی بود که غالباً بر اساس جنس و رنگ و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌ ‏شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایینتر از قیمت بازار در کالا ساخت عرضه کنیم و تمام این ها به خاطر این است که ما خود تولیدکننده ی اکثر این محصولات هستیم. 

4. کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای کالا ساخت محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی کالا ساخت با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد. بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد.

5. صداقت، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در کالاساخت این جمله را زندگی می کنیم. تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای، زیبا و چشم نواز از محصولات، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود. اگر محصول ارائه شده توسط کالاساخت دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از تخلیه و در شرایط اولیه است.

6. هزینه حمل و نقل و بارگیری در کارخانه به عهده ی مشتریان بوده و کالا ساخت فقط تعهد لازم را بر جنس و کالای خود دارد.

7. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌ ‏شوند. کالا ساخت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان سفارش‌‏ کالا را می دهد.