برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کالا ساخت قوانین و مقررات
تلفن: 031 (021) -91004468

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات  سایت کالا ساخت موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید:

 

1. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین کالاساخت از سوی کاربر است.

2. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های کالا ساخت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

3. در قیمت گذاری کالاهای موجود در کالا ساخت تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در کالا ساخت بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در کالا ساخت قیمت‏‌های عمده فروشی بود  که غالباً بر اساس جنس و رنگ و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌ ‏شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در کالا ساخت عرضه کنیم و تمام این ها به خاطر این است که ما خود تولیدکننده ی اکثر این محصولات هستیم. 

4. کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی ، برای کالا ساخت محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی کالا ساخت با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .

5. صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در کالاساخت این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود . اگر محصول ارائه شده توسط کالاسخت دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از تخلیه و در شرایط اولیه است.

6. هزینه حمل و نقل و بارگیری درکارخانه به عهده ی مشتریان بوده و کالا ساخت فقط تعهد لازم را بر جنس و کالای خود دارد.

7. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌ ‏شوند. کالا ساخت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان سفارش‌‏ کالا را می دهد.

گواهی نامه های کالا ساخت

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن

گواهی اینماد از وزارت صنعت و معدن