برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کالا ساخت نیاز به مشاوره
تلفن: 031 (021) -91004468

نیاز به مشاوره

سلام و درود برشما

 

به سایت کالا ساخت اولین سایت فروشگاهی مصالح ساختمانی خوش آمدید .

  

راه حل ویژه :

 

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خود؛ شماره تماس یا ایمیل از مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ای بهره مند شوید. همکاران ما تمام تلاش خود را جهت رضایت و خشنودی خاطر شما انجام میدهند و در اولین فرصت با شما تماس میگیرند تا پاسخ گوی شما باشند.

ما در کالا ساخت افتخار همکاری با بیش از 3500 نفر از پیمانکاران و مهندسین حرفه ای را داریم ، پس گنجینه تجربه انها را به همراه داریم و همچنین همکاران ما در بخش پشتیبانی بعد از گزینش های رفتاری و شخصیتی و حرفه ای زیادی انتخاب شده اند و در نهایت صبوری با میزان دقت بالا، پاسخ گوی تمام سوال های شما از هر دسته و بخش در مورد طراحی،  اجرا، خریداری و ارسال مصالح ساختمانی در هر نقطه از کشور باشد خواهند بود .

در هر زمان که با شماره های بالا تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید، اگر درخواست شما نیاز به پیگیری ( استعلام های به روز باربری، موجودی های موارد سفارشی، ارسال تصاویر محصولات، ارسال فاکتور خرید، ارسال محصول و .... ) داشته باشد و بعد از نیم ساعت پاسخ مناسبی از همکاران و کارشناسان ما دریافت نکردید میتوانیید با داخلی 555 ( صدای مشتری) خط مستقیم دفتر مدیر عامل تماس حاصل نمایید.

زمان انتظار تقریبی برای تماس و پیگیری کارشناسان ما بعد از ثبت صحیح اطلاعات تماس شما با لحاظ کردن لیست انتظار کمتر از 48 ساعت می باشد.   

 

از اینکه کالا ساخت را انتخاب کرده اید ، سپاسگذاریم .