ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کالا ساخت کیفیت
تلفن: 031 (021) -91004468

کیفیت

کیفیت

 

در  سنگ های گیوتین بسته بندی بسیار مهم هستند. چون سنگ های گیوتین(قیچی) بسیار ظریف هستند و این ظرافت باعث می شود بسیار شکننده باشند.

سنگ ها با جابه جایی، حمل و نقل و روی هم چیده شدن مورد ضربه و فشار قرار می گیرند و این امر باعث می شود آسیب ببینند و بشکنند. گروه تولیدی کالاساخت برای این منظور دو کیفیت بسته بندی را ارائه می دهد که به انتخاب مشتری یکی از آنها برای مشتری آماده می‌شود. تفاوت قیمتی که این دو نوع بسته بندی با هم دارند به خاطر هزینه‌ و کیفیت بسیار بالاتر در نوع بسته بندی صادراتی است.

 

  • بسته بندی صادراتی و با کیفیت

 

 

 

 

 

این بسته بندی بسیار محکم بوده و سنگ در کارتن قرار می گیرد و داخل کارتن با 2 لایه فوم محافظت می شود که باعث می شود به هیچ عنوان در حمل و نقل سنگ آسیب نبیند. سنگ در موقع بارگیری به خاطر وجود فوم و کارتن نه لب پر شده و نه شسکته می‌شوند. تفاوت قیمت در این نوع بسته بندی فقط هزینه فوم و کارت است.

در این نوع بسته بندی هیچگونه سنگ شکسته یا خراب وجود ندارد. تمام سنگ توسط پلاستیک‌های حباب دار و کارتون مهار شده و هیچ دور ریز یا خرابی ندارد و مورد تضمین و توصیه کالاساخت می‌باشد.

 

 

  • بسته بندی درجه 2

 

این نوع بسته بندی نیز بسیار محکم است ولی فقط با دو لایه فوم محافظت می شود و در حمل و نقل احتمال شکسته شدن وجود دارد. ممکن است لبه های سنگ نیز در اثر باریری شکسته و بریزد.

این نوع بسته بندی ارزان تر از بسته بندی با کیفیت صادراتی است ولی مشتری همیشه باید به خاطر امکان شکسته شدن سنگ ها، بیشتر از متراژ مورد نیاز خریداری کند تا به مشکل برنخورد یا در موقع اجرا با چسب های فوری شسکته ها را چسبانده و استفاده کند.

این کار باعث می‌شود که از کیفیت کار اجرا شده بر روی دیوار کاسته شود.

مثال: اگر 100 متر مربع سنگ مورد نیاز است باید حداقل 7 متر مربع (به علاوه شکسته هایی که با چسب مورد استفاده قرار می‌گیرد) بیشتر خریداری شود تا کمبود احتمالی به خاطر شکسته شدن سنگ ها جبران شود. 

این نوع بسته بندی یک بسته بندی عمومی است که مورد تایید ما نیست. اما به خاطر تقاضا برای قیمت پایین تر برای کسانی که کیفیت برایشان زیاد مهم نیست از این نوع بسته بندی استفاده می‌شود.

 

 

برای گرفتن مشاوره و راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید.