ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کالا ساخت کیفیت کالا
تلفن: 031 (021) -91004468

کیفیت کالا

 

گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت با توجه به اصل صداقت که سرلوحه ی کار خود قرار داده تمامی محصولات را با درجه کیفیت محصول در سایت به مشتری معرفی می کند و مشتریان عزیز می توانند با انتخاب نوع کیفیت، کالای مَد نظر خود را انتخاب کنند.

کیفیت رابطه مستقیمی با قیمت کالا دارد، به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

کیفیت در سایت کالا ساخت به 5 درجه ی A,B,C,D,E,F طبقه بندی شده است.

شرح کیفیت:

درجه کیفیت A: بهترین درجه در بین درجه بندی سایت می باشد که کالا با بهترین کیفیت از نظر بسته بندی، نوع مراحل تولید و پرداخت و نوع مصالح می باشد.

درجه کیفیت B: این درجه محصولاتی می باشد که نزدیک به بهترین درجه بندی و کیفیت است ولی در نوع بسته بندی و مراحل تولید دارای بهترین استاندارد نمی باشند.

درجه کیفیتC: این درجه از محصولات در حد متوسط هستند که محصولات دارای کیفیت معمولی بوده و برای مصارف عادی مناسب می باشند.

درجه کیفیت D: این درجه از محصولات از استاندارد های لازم برخوردار نیستند و دارای عیوبی در تولید و فرآوری می باشند ولی از نظر شکل ظاهر تفاوت یا عیبی ندارند ولی قیمت مناسبی نسبت به سایر کیفیت ها دارند.

درجه کیفیت E: این نوع درجه بندی ضعیف ترین نوع محصولات را در خود جای داده است و قیمت های بسیار بسیار مناسبی دارند. این محصولات برای کار در شرایطی مناسب هستند که هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت محصول ندارید.

 

امیدواریم با توضیحات دقیق و کامل کالاساخت و انتخاب مناسب محصولات از جانب شما مشتری عزیز، بتوانیم شما را در رسیدن به بهترین ها یاری کنیم.  برای مشاوره در امر خرید می توانید به طور رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.