برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
بهترین سرامیک های پرسلان ایران

بهترین سرامیک های پرسلان ایران کدامند؟

تاریخ انتشار: 1402/04/24 10:15 | بازدید: 141

بهترین سرامیک های پرسلان ایران کدامند؟

بهترین برند سرامیک پرسلان

 

سرامیک های پرسلانی محصولاتی یک دست هستند که پس از پخت بدنه آنها تقریباً سفید و متراکم می شوند. این محصولات به لحاظ کیفیتی به نسبت سرامیک های معمولی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. شاید برای افراد زیادی پیش آمده باشد که برای شناخت و اطمینان از جنس سرامیک پرسلان خود مقالات زیادی را در این زمینه مطالعه کرده باشند. اهمیت شناخت سرامیک پرسلان در ایران از همان جایی شروع می‌شود که کیفیت، مقاومت، قیمت و میزان سخت بودن سرامیک پرسلان بسیار بالاتر از دیگر سرامیک هاست. نتیجتا به منظور استفاده از متریال مرغوب و ایضا به منظور جلوگیری از سود جویی منفعت طلبان، برخود واجب دانستیم که در راستای شناخت این محصولات و تمایز دادن آن ها از محصولات غیر، مقاله ای تقدیم حضور شما کنیم.

 

بهترین سرامیک های پرسلان ایران

 

اولین روش شناخت این محصولات توجه به برند است. چرا که تعدادی از تولید کنندگان تنها به تولید محصولات پرسلان مشغول هستند و دیگر محصولات و کیفیت ها در برنامه تولید آن ها جایی ندارند. یکی از مطرح ترین کارخانه ها و برندهای تولید کننده کاشی و سرامیک که در زمینه تولید سرامیک پرسلانی تخصص بسیار بالایی دارد کارخانه کاشی تبریز است. به طور کلی علاوه بر صادرات، سرامیک های پرسلانی خودرا به نمایندگی های خود در کل ایران ارسال و به فروش می رساند.

از دیگر کارخانه های تولید کننده سرامیک های پرسلانی می‌توان به کارخانه بزرگ کاشی مرجان اشاره نمود این شرکت علاوه بر تنوع طرح و رنگ از کیفیت بسیار بالایی نیز در محصولات خود استفاده نموده است.

 

بهترین سرامیک های پرسلان

 

بدون شک می توان گفت کارخانه های زیاد دیگری نیز هستند که سرامیک های پرسلان با کیفیت بالا تولید می کنند. از جمله این شرکت ها می توان به کارخانه کاشی و سرامیک تکسرام و همچنین کارخانه کاشی و سرامیک راک اشاره نمود که بدون شک از تولیدکنندگان بهترین سرامیک های پرسلان در ایران هستند. از دیگر صدرنشینان تولید کننده در استان مرکزی می توان به کارخانه کاشی سمنان اشاره نمود که با برند سورنا کار خود را به اوج رسانده است. لازم به ذکر است که بیشترین کارخانه های تولید کننده کاشی و سرامیک پرسلانی در استان یزد و حومه این استان فعالیت می کنند. به صورت خلاصه می توان گفت که یکی از روش های بسیار آسان برای شناخت بهترین سرامیک های پرسلانی شناخت برند ها و کارخانه های آن است که شما می توانید با ارتباط با همکاران ما در واحد کاشی و سرامیک اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

"در تمامی مراجل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت