ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
میلگرد کدام کارخانه بهتر است؟

میلگرد کدام کارخانه بهتر است؟

تاریخ انتشار: 1401/10/04 10:02 | بازدید: 297

همان طور که پیش از این نیز گفته ایم تعداد زیادی از واحد های صنعتی در کشور به تولید کالای میلگرد اختصاص دارد و به همین جهت سوال بخش عمده ای از مصرف کنندگان علی الخصوص مصرف کنندگان خانگی و از جنس تنها یک بار خرید همین موضوع می باشد که کدام تولید کننده میلگرد در داخل بهترین کالا را تولید می کند؟ این موضوع به این دلیل است که این دسته از مصرف کنندگان برنامه ریزی دقیقی در مورد بودجه تولید خود نداشته و دید مناسبی به مراحل ساخت و ساز، همچون سازندگان حرفه ای ندارند و عمدتا قصد استفاده شخصی از ملک مورد نظر را دارند. از این رو کیفیت از اهمیت بیشتری به نسبت قیمت میلگرد در میان ایشان برخوردار است. ما نیز در تیم تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت بر آن شدیم تا مقاله ای در رابطه با این موضوع برای شما سروران گرامی فراهم کنیم. پس در چند دقیقه پیش رو با ما همراه باشید.

 

پیش ا این نیز در مقاله ی معرفی بهترین کارخانه های تولید میلگرد کشور تعدد و پراکندگی تولید کنندگان میلگرد در کشور را بررسی نموده ایم. درنوشته مذکور با هم دیدیم که تقریبا می توان در هر گوشه ایران پهناور و در هر استانی به دنبال کرخانه تولید میلگرد گشت و نا امید نشد. اما به تجربه می توان گفت که تمرکز این کارخانه ها در فلات مرکزی و استان های شمال غربی بیشتر از جا های دیگر کشور است.


وقتی در تولید یک کالا در جغرافیایی همچون ایران فضایی این چنین رقابتی با این تعداد از تولید کننده و خیل مصرف کننده ایجاد می شود، بدیهی ست که دغدغه مصرف کنندگان کیفیت و قیمت در کنار هم باشد. اما با فلش بکی دوباره به مقاله های قبلی وبلاگ باید یادآوری کنیم که تولید میلگرد در ایران طبق استانداردی یکسان و واحد می باشد و تمامی این کارخانه ها موظف به رعایت استانداردی خاص در مورد تولیدات خود هستند. پس در صورتی که کیفیت در درجه اول اهمیت برای شما نمی باشد به دنبال کارخانه ای نزدیک به پروژه تان باشید تا قیمت حمل و نقل در آشفته بازار فعلی برایتان تعدیل شود و موجب صرفه جویی نهایی در هزینه های ساخت باشد.
اما اگر همچون تیتر مقاله بزرگترین سوال ایجاد شده در ذهن شما، میلگرد کدام کارخانه بهتر است می باشد باید به دنبال پاسخ آن در میان تجربیات بازاریان و مصرف کنندگان باشید. همان طور که قبلا هم گفته ایم بزرگترین و معروف ترین تولید کننده در کشور در زمینه مقاطع طویل و علی الخصوص میلگرد کارخانه ذوب آهن اصفهان می باشد که از اواسط دهه پنجاه شمسی در حال تولید میلگرد و دیگر محصولات ریلی و ساختمانی می باشد. در میان تمامی بازاریان و مصرف کنندگان این کارخانه به کیفیت معروف می باشد و به نوعی نبض بازار در قیمت گذاری را نیز در دست دارد.
اما تجربه سالیان سال فعالیت در بازار آهن آلات کشور به تیم فروش کالا ساخت ثابت کرده که کارخانه های بزرگ دیگری در کشور وجود دارند که می توانند به راحتی در کیفیت با محصولات ذوب آهن رقابت کنند و در قیمت این کارخانه را شکست دهند. پس در صورتی که وندوری برای خرید ندارید و سر در گم هستید که چه کالایی خریداری کنید، تنها با یک تماس با کارشناسان زبده ما و پاسخ دادن به سوالات ایشان اطمینان داشته باشید که بهترین گزینه مورد نیاز شما با بهینه ترین قیمت ممکن به شما پیشنهاد خواهد شد.

 

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

مشاوره خرید آهن تلگرام

{{ faqs.title }}

محمدى

1401/11/22 17:16


سلام وقت بخیر

میشه بهترین میلگرد و اهن آلات با قیمت خوب برامون معرفی کنید . متشکرم .

مدیر سایت | 1402/03/02 15:08

سلام
وقت بخیر دوست عزیز
اینکه شما نیاز هب چه محصولی و برای چه مصرفی می خواهید بسیار مهم است و شما می توانید با تماس با پشتیبانی سایت تمامی اطلاعت مورد نیاز خود را دریافت کنید.

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت