تنها چیزی که نیاز دارید یک شماره همراه است . قسمت ورود سایت آن را تایپ کنید به همراه نام خانوادگیتان

راحت ترین راه ثبت سفارش را میتوانید در کالا ساخت داشته باشید. در قسمت محاسبه متراژ طول و عرض خود را وارد کنید تا متر مربع ای که نیاز دارید را به دست آورید یا اگر متر مربع را دردسترس دارید روی قسمت اضافه به سبد خرید کیلیک کنید و متراژ خود را وارد کنید بعد از ان دکمه سبز رنگ کنار متراژ را فشار دهید تا متراژ به درخواست شما تغییر کنید. به قیمت درگاه بانک وارد شوید و بعد از پایان عملیات بانکی خرید شما ثبت شده است ما با شما برای ارسال در اولین فرصت تماس میگیریم. اگر تماسی از سمت ما حاصل نشد بدانید محصول شما با توجه به مقصد و شهر شما با مقرون به صرفه ترین راه ارسال شده است تا 72 ساعت اگر اطلاعی به دستتان نرسید با پاشتیبانی ما تماس بگیرید. 

در اکثر موارد محصولاتی که موجودی پایینی دارند و یا کلا از خط تولید خارج شده اند ناموجود می شوند ، اما بهتر است با پشتیبانی های سایت تماس حاصل کنید و از موجودی اطلاع بگیرید . بعد از ثبت درخواست شما اگر محصول به متراژی که شما نیاز دارید موجود بود همکاران ما برای شما پیش فاکتور را صادر می کنند و به شما اطلاع می دهند . 

بله. حتما . ثبت سفارش تلفنی یکی دیگر از راه هایی است که ما در کالا ساخت در نظر گرفته ایم. گاها در انتخاب جنس و یا متراژ دچار اشتباه می شوید و نیاز به مشورت دارید پس با ما در قسمت های مختلف کالا ساخت تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. همکاران ما برای شما ثبت سفارش میکنند . 

هر محصول به متراژ های متفاوت راه ارسال مخصوص به خود را دارد . به طور مثال اگر شما در تهران باشید و به یک الی 20 متر مربع سنگ یا کاشی و سرامیک نیاز داشته باشید بهترین راه ارسال با باربری است ، در کل برای کل شهرهای ایران در استان های مختلف در متراژ زیر 30 متر بهترین گزینه باربری است . باربری ها به روز نرخ حمل دارند و برای اطمینان می بایست یا با ما در کالا ساخت و یا با باربری شهر خود تماس حاصل کنید و هزینه را جویا شوید . 
اگر متراژ تا 110 متر مربع بود از هر محصولی ( با توجه به تناژ ) تا 4.5 تن ماشین مخصوص آن خاور است و به همین ترتیب میتوانید در منوی محاسبه کرایه حمل متراژ خود را محاسبه و بعد از آن با توجه به نردیک ترین شهر موجود در منو از هزینه حمل مطلع شوید. 
هزینه ارسال سفارش شامل ( هزینه حمل + هزینه بارگیری+هزینه بیمه +بارنامه رسمی) می باشد. 

اگر محصولی که انتخاب کردید جز محصولات موجود در انبار باشد و نیاز به تولید نباشد. رویه بسیار سریع تر است؛ ما در کالا ساخت در هفته دوبار ارسال رایگان تا باربری را داریم و با توجه به مسافت شهر شما حدودا 3 روز کاری بعد از ثبت سفارش محصول به دست شما خواهد رسید. 
اگر متراژ شما نیاز به ماشین اختصاصی تا درب پروژه داشته باشد . بعد از نهایی شدن سفارش ، اعلام بار برای ماشین مورد نیاز شما انجام می شود . و نهایتا بسته به مقصد شما از نصف روز تا 2 روز کاری زمان می برد . ( در اکثر مواقع به فاصله یک روز از نهایی شدن، سفارش به دست شما خواهد رسید )

بله. صفحه سفارش شما همیشه موجود است و هر زمان که شماره و نام کاربری خود را وارد کنید برای شما نمایش داده خواهد شد . حتی صفحه مقاسه محصول شما نیاز تا هر زمان که نیاز داشته باشید موجود هست . 

قیمت محصولات ما بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده است . پس اگر نیاز به فاکتور رسمی داشته باشید قیمت تغییر خواهد کرد و امکان ارائه فاکتور با کد اقتصادی مدیر عامل شرکت امکان پذیر است. 

بله. بعد از ثبت نام هم میتوانید با مراجعه به پروفایل خود تمام اطلاعات را ویرایش کنید . گزینه ویرایش همیشه باز است . 

عرف بازار را چه کسی تعیین میکند ؟ مصرف کننده نه تولید کننده . هزینه تولید همیشه یک رقم کلی است اما آستانه سود می شود تعریف عرف بازار . 

ما در کالا ساخت آستانه سود را حداقل ممکن در نظر میگیرم پس مسلم است که قیمت ها بسیار مناسب تر خواهد شد . صداقت مهمترین اصل در مشتری مداری است . کیفیت و درجه محصول همیشه به اطلاع شما می رسد و قبل از ارسال همکاران تیم ارسال از شما تایید ارسال میگیرند پس تایید و تضمین از سمت ما گارانتی میشود . 

کلید آبی رنگ بالای صفحه، قبل از تصاویر

بسته به محصولی که انتخاب میکنید و متراژی که در نظر دارید میتوانیم با باربری های کلی هر شهر یا با ماشین اختصاصی حمل برای درب پروژه شما محصول را تحویل دهیم. ما مقرون به صرفه ترین راه را با توجه به شهر شما در نظر میگیریم. 

تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر مشتری است پس تلاش می کنیم تا از لحاظ اقتصادی (پولی و مالی) ارسال و دریافت محصول به صرفه باشد. به طور مثال اگر تناژ ماشینی کمتر یا بیشتر باشد ما به شما توصیه می کنیم از متراژ خود کم کنید یا به متراژ خود اضافه کنید. گاها برای بعضی از محصولات ارسال با اتوبوس به صرفه نیست پس با باربری ارسال می کنیم. 

انچه را که میان شما و ما به تایید رسیده است و قطعی شده است از سمت کالا ساخت محقق نشده باشد . 

تماس با پشتیبانی در مرحله اول 2 پیگیری پشتیبانی 3  تماس از سمت کالا ساخت با شما 4 ثبت مرجوعی 5 ارسال محصول مرجوعی از سمت شما 6 کسر هزینه ارسال رفت و برگشت 7 بازگشت الباقی مبلغ فاکتور به شماره خساب ابلاغ شده از سمت شما 

قبل از ارسال بار تیم ارسال بار می بایست تایید شما رو جهت ارسال داشته باشند پس مطمئن باشید مغاییرتی وجود ندارد . در مورد سنگ باید توضیح داد که سنگ طبیعی بازی رنگ طبیعی دارد و کمی روشن تر یا تیره می شود اصلیت و وجود سنگ چه آنتیک باشد چه از نوع پلاک تماما به سمع و نظر شما رسانده میشود . اما هر کوپ سنگ نیز گاها تیره و روشن میشود پس نمیتوانیم در این مورد از کلمه مغاییرت استفاده کنیم . اما بر فرض اگر اشتباها ارسال شد و سفارش شما با دیگری جا به جا شده باشد ( که تا کنون چنین موردی پیش نیامده است ) شما میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید و عنوان کنید با چه کسی روند فروش را طی کرده اید تا مجددا سفارش ارسال شود . ابتدا شما سفارش قبلی را پس فرستاده زمانی که به دست ما رسید سفارش اصلی شما مجددا با هزینه شرکت ارسال خواهد شد . 

زمانی که محصول بازگشت شده سالم به دست ما برسد. مبلغ پرداخت شده بازگشت داده خواهد شد . توجه داشته باشید اگر مایل به بازگشت کالا هستید هزینه حمل رفت و برگشت از فاکتور شما کسر خواهد شد و بعد از آن مبلغ باقی مانده به شماره حسابی که اعلام میکنید ظرف 72 ساعت واریز خواهد شد . 

آنچه میان شما و کالا ساخت توافق شده و تایید شده است ارسال نشده باشد. 

از طریق درگاه های ایمن انلاین سایت و یا با تماس با ما شماره کارت و یا شماره حساب دریافت کنید و فیش واریز را برای ما ارسال کنید . و میتوانید به صورت حضوری نیز تسویه کنید . در تمام موارد اگر قصد خرید اقساطی را نداشته باشید و نیاز به ارسال چک از طریق پست مالی از سمت شما نباشد تا بعد از آن برگه خروج محصول صادر شود می بایست تسویه نهایی انجام پذیرد . 

بله. قسمت خرید اقساطی سایت را مطالعه کنید . تمام موارد لازم توضیح داد شده است. 

بله. صد ردصد . امکان خرید حضوری و حتی بازدید از نحوه بارگیری و .... یکی دیگر از مواردی است که ما در کالا ساخت با افتخار این شرایط را برای مشتریان فراهم کرده ایم. 

خیر . برای بعضی از سنگ های انتیک ما می توانیم از باربری مبلغ سفارش را گرفته و انها با شما تسویه کنند که در این صورت 40 درصد از حجم پول معامله شده بر این مقدار اضافه خواهد شد که اصلا مقرون به صرفه نیست . 

سریع ترین راه تماس با واحد پشتیبانی است . در غیر این صورت اگر تا 24 ساعت از پرداخت شما گذشته باشد سفارش خودکار برای ارسال آماده میشود. 

به ما اطلاع دهید . می بایست 72 ساعت منتظر بمانیم . که در اکثر مواقع پول به حساب مشتری باز میگردد . در غیر این صورت با تایید پشتیبانی مبلغ به پروفایل شما اضافه خواهد شد 

کد تخفیف به صورت برنامه نویسی شده است . و برای مشتریانی که چندین خرید در متراژ های متفاوت داشته اند خواه همکار باشند خواه مصرف کننده باز خواهد شد . و از سمت اپراتور مربوط به فاکتور شما مورد تایید نهایی قرار خواهد گرفت . برای مبحث صادرات در متراژ عمده همیشه این کد به صورت خودکار قابل استناد می باشد . البته باید این نکته را در نظر گرفت که قیمت های گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت همیشه مقرون به صرفه ترین قیمت تولیدی را نسبت به کیفیت ارائه میدهد . 

کالا ساخت یک گروه تولیدی و فروشگاهی است که در مکانی مشخص واقع شده است. سایت ما تمام نماد های اعتماد و بازرگانی را دارد پس قابل پیگیری است. اما بهترین گزینه برای ما مشتریان صادق و معتبر کالا ساخت هستند که در سراسر ایران موجود هستند و تجربه خرید از کالا ساخت را دارند. بسیاری از ارگان های دولتی نیز تجربه خرید از ما را دارند و همکاری نزدیکی داریم . ما به اکثر شهرهای کشور عزیزمان ایران محصول ارسال کرده ایم و می توانید پروژه مشتریان عزیزمان را با کسب اجازه از انها از نزدیک ببینید.