تنها چیزی که نیاز دارید یک شماره همراه است . قسمت ورود سایت آن را تایپ کنید به همراه نام خانوادگیتان

راحت ترین راه ثبت سفارش را میتوانید در کالا ساخت داشته باشید. در قسمت محاسبه متراژ طول و عرض خود را وارد کنید تا متر مربع ای که نیاز دارید را به دست آورید یا اگر متر مربع را دردسترس دارید روی قسمت اضافه به سبد خرید کیلیک کنید و متراژ خود را وارد کنید بعد از ان دکمه سبز رنگ کنار متراژ را فشار دهید تا متراژ به درخواست شما تغییر کنید. به قیمت درگاه بانک وارد شوید و بعد از پایان عملیات بانکی خرید شما ثبت شده است ما با شما برای ارسال در اولین فرصت تماس میگیریم. اگر تماسی از سمت ما حاصل نشد بدانید محصول شما با توجه به مقصد و شهر شما با مقرون به صرفه ترین راه ارسال شده است تا 72 ساعت اگر اطلاعی به دستتان نرسید با پاشتیبانی ما تماس بگیرید. 

کلید آبی رنگ بالای صفحه، قبل از تصاویر

بسته به محصولی که انتخاب میکنید و متراژی که در نظر دارید میتوانیم با باربری های کلی هر شهر یا با ماشین اختصاصی حمل برای درب پروژه شما محصول را تحویل دهیم. ما مقرون به صرفه ترین راه را با توجه به شهر شما در نظر میگیریم. 

تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر مشتری است پس تلاش می کنیم تا از لحاظ اقتصادی (پولی و مالی) ارسال و دریافت محصول به صرفه باشد. به طور مثال اگر تناژ ماشینی کمتر یا بیشتر باشد ما به شما توصیه می کنیم از متراژ خود کم کنید یا به متراژ خود اضافه کنید. گاها برای بعضی از محصولات ارسال با اتوبوس به صرفه نیست پس با باربری ارسال می کنیم. 

کالا ساخت یک گروه تولیدی و فروشگاهی است که در مکانی مشخص واقع شده است. سایت ما تمام نماد های اعتماد و بازرگانی را دارد پس قابل پیگیری است. ما بهترین گزینه برای ما مشتریان صادق و معتبر کالا ساخت هستند که در سراسر ایران موجود هستند و تجربه خرید از کالا ساخت را دارند. بسیاری از ارگان های دولتی نیز تجربه خرید از ما را دارند و همکاری نزدیکی داریم. 

سنگ گرانیت و لاشتر تیشه ای یا سابیده گزینه مناسبی برای فضاهای پر باران و خیلی سرد هستند . اما پاسخ به این سوال فقط به این دو گزینه محدود نمی شود . بلکه میتوان انواع سنگ دیگر را استفاده کرد اما این دو گزینه بهترین ها هستند . 

هرچه سنگ چینی الگودرز سفید تر و بدون رگه های سیاه باشد قیمت بیشتری دارد . این سنگ از دسته های ضعیف ( شکری و با رنگ های صورتی و سیاه ) و ممتاز ( سفید ) و سوپر ممتاز ( جنس استخوانی محکم ) تشکیل شده است . 

اگر پله های شما 100 سانتی متری باشد هر متر مربع 3 عدد پله به شما می دهد . 

طول *عرض *تعداد پله . به طور مثال : 35*110*17 عدد پله = 6 متر و 54 سانت 

35 سانتی متر عرض پله های استاندارد است . برای پله های گرد عرض بیشتری را در نظر میگیرند . 

17 سانتی متر اگر عرض زیر پله یا پیشانی پله باشد و 3 سانتی متر قطر سنگ پله در نتیجه 20 سانتی متر فاصله بین هر پله مناسب و استاندارد است. 

سنگ زیر پله ضخامتی به اندازه 1 سانتی متر و 7 میل و یا 8 میل دارد . 1.7 الی 1.8 ( مشابه سنگ پلاک ) 

سنگ پله ی گرانیت بهترین گزینه برای مکان های عمومی است . 

بله. طبق سفارش شما ما ابعاد کمتر از یک را برش میزنیم . 90 سانتی متر یا 85 سانتی متر و ... ( هزینه برش جداگانه محاسبه می شود )