برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
سنگ آنتیک حصیری مخلوط

سنگ آنتیک 1015

نمونه کار سنگ آنتیک در دکوراسیون داخلی

 

کد نمونه : SA1015

 

ویژگی های نمونه :

  • استفاده یکدست از سنگ آنتیک
  • بهره گیری از نورپردازی مناسب
  • اجرا سنگ در داخل کناف
  • بهره گیری از رزین سنگ

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ آنتیک حصیری مخلوط

 

بررسی نمونه :

 

طراحی مناسب در فضای داخلی ساختمان امری است که امروزه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و تاثیر بسیار زیادی بر بهره وری و ایجاد آرامش در افراد دارد. استفاده از مصالح مناسب در طراحی بخش های مختلف از جمله پوشش دیوار ها، کف و ایجاد المان های تزئینی تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی فضای داخلی ساختمان دارد و می توان بر حسب رنگ و نوع آن ها مبلمان و اسباب و اثاثیه دکوراسیون داخلی را انتخاب و نسبت به چیدمان ان ها تصمیم گیری نمود. یکی از انواع مصالح ساختمانی که در طراحی و ساخت فضای داخلی ساختمان می توان از آن بهره گیری نمود، سنگ های آنتیک می باشند.

سنگ های آنتیک با تنوع بسیار بالایی که دارند بهترین گزینه در دکوراتیو نمودن فضای داخلی و خارجی انواع سازه ها همچون ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و ... می باشند که می توان با استفاده از ان ها سبب زیبایی و چشمگیر شدن دکوراسیون داخلی شد. از جمله ویژگی های بسیار خوبی که سنگ های آنتیک دارند می توان به نصب آسان، قابلیت استفاده در داخل کناف و در کنار انواع مصالح ساختمانی یا کاغذ های دیواری و ... اشاره نمود. این نمونه کاری که ما در کالاساخت برای شما ارائه کرده ایم، نمونه بهره گیری از سنگ آنتیک حصیری مخلوط می باشد که در تزئین دیوار پشت تلویزیون از آن بهره گیری شده است. تلویزیون از جمله المان هایی در دکوراسیون داخلی می باشد که می توان از آن به عنوان نقطه کانونی بهره گیری نمود و به فضای داخلی نظم و ترتیب بخشید. در این نمونه کار همانطور که مشاهده می نمایید سنگ آنتیک حصیری مخلوط در داخل کناف استفاده شده و از نور پردازی مناسبی بر روی آن بهره گیری شده است. قطعات سنگ آنتیک حصیری که در اینجا استفاده شده است از جنس سنگ های تراورتن می باشند و در هنگام نصب بر روی دیوار در قالب هایی به شکل حصیر چیده شده اند تا به این حالتی که می بینید در بیایند.

شما همراهان عزیز می توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درباره نحوه ی نصب و استفاده از سنگ های آنتیک با گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت به رایگان تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره واتس اپ

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت