برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
سنگ گیوتین و نما

سنگ انتیک 1025

سنگ آنتیک 1025

 

ویژگی های نمونه


1- بهره گیری از سه نمونه سنگ
2- استفاده از سنگ های گیوتین
3- استفاده از فضای سبز مینیاتوری

 


مصالح استفاده شده


1- سنگ گیوتین ترانیکس
2- سنگ تراورتن کرم و شکلاتی
3- سنگ سفید عباس آباد

 

بررسی نمونه


امروزه استفاده از انواع سنگ ها برای زیبا سازی فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها بسیار مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و معماران قرار گرفته است. زیرا استفاده از سنگ ها با رنگ های متنوع و خواص ویژه ای دارد جلوه ای خاص به فضا ها می بخشد. تصویر بالا بخشی از نمای بیرونی یک ساختمان است که در آن از سه مدل سنگ ساختمانی بهره گیری کردند.
سنگ گیوتین که از دسته سنگ های آنتیک می باشد یکی از مدل های اجرا شده دراین نمونه است. این مدل سنگ گیوتین با استفاده از دستگاه گیوتین از سنگ های تراونیکس تولید می شود. سنگ تراونیکس از دو مدل سنگ تراورتن و مرمر به دست آمده است، جنس این سنگ تراورتن می باشد که در بافت آن مرمر وجود دارد. سنگ گیوتین تراونیکس استفاده شده در این نمونه با توجه به تناژ رنگی قهوه ای و زیبایی ظاهری خود کاربرد فراوانی در تزئین فضاهای داخلی و خارجی ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی دارد.
در این بخش از سایت کالا ساخت نمونه ای مشاهده می کنید که علاوه بر سنگ آنتیک اجرا شده در نمای خارجی خود از سنگ های سقید موج دار عباس آباد بین سنگ های آنتیک و سنگ تراورتن با طیف رنگی کرم – شکلاتی موج دار با عنوان ستون استفاده شده است.
سنگ سفید کار شده در این نما از جذاب ترین و پر مصرف ترین دسته سنگ های تراورتن می باشد. سنگ سفید عباس آباد علاوه بر ظاهر درخشنده و براق خود، رنگ روشنی دارد، به همین دلیل بسیار مورد توجه مهندسان و طراحان دکوراسیون قرار گرفته است و بی شک بهترین انتخاب برای اجرا در فضا های داخلی و خارجی ساختمان ها می باشد. سنگ های تراورتن اجرا شده در نمای خارجی این ساختمان، با ترکیب رنگ فوق العاده زیبا و ادغام با سنگ آنتیک تراونیکس جلوه ای خاص به فضای خارجی ساختمان بخشیده است.
همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، علاوه بر اجرای سنگ گیوتین و سنگ های تراورتن با رنگ های تیره و روشن، از باغچه های مینیاتوری برای فضای خالی بین سنگ ها استفاده شده است که زیبایی نمای ساختمان را دو چندان کرده است. اگر علاقه مند به طراحی دکوراسیون با انواع مصالح ساختمانی از جمله سنگ ها هستید می توانید با مراجعه به سایت مجموعه کالا ساخت، نمونه های اجرا شده را مشاهده و ایده بگیرید.

 سنگ تراورتن عباس آباد

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت