برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای ساختمانی نیمه رومی

نمای ساختمان 1188

نمای ساختمان 1088

 

ویژگی نمونه


1- استفاده یکدست از سنگ تراورتن با زمینه روشن
2- اجرای قاب پنجره به صورت منحنی
3- تلفیق نمای رومی و ساده
4- استفاده از مصنوعات سنگی از جنس تراورتن کار شده در نمونه


مصالح استفاده شده:


- سنگ تراورتن دره بخاری


بررسی نمونه


یکی از مناسب ترین و زیباترین سنگ های قابل اجرا در نمای ساختمان ها، سنگ های تراورتن می باشد. از جمله ویژگی هایی که این سنگ را نسبت به سایر سنگ ها جهت استفاده در نمای ساختمان ها متمایز کرده تخلخل بالا، جذب آب پایین، مقاوم در برابر ساییدگی و ضربه می باشد. علاوه بر مزیت های ذکر شده، تناژ رنگ سنگ های تراورتن بسیار مورد توجه معماران و مهندسان قرار گرفته است.
نمونه سنگ اجرا شده در نمای ساختمان که تصویر آن را در بالای این صفحه می توانید مشاهده می کنید، سنگ تراورتن دره بخاری به رنگ روشن می باشد. سنگ تراورتن دره بخاری با توجه به رنگ کرم و یکدست خود، و خواص کلی سنگ های تراورتن، یکی از مناسب ترین گزینه ها برای اجرا در نمای ساختمان به سبک رومی و ساده می باشد. نرده صراحی و هندریل های استفاده شده در بالکن های این ساختمان، با استفاده از همین سنگ تولید شده و از دسته المان های چشمگیری می باشد که به نمای ساختمان جلوه ای خاص می بخشد. در این بخش از سایت کالاساخت، نمونه ای از نمای زیبای یک ساختمان را مشاهده می کنید که علاوه بر ستون های منحنی شکل، استفاده از سرستون و پاستون با طراحی ساده، جلوه ای چشمگیر به ظاهر بیرونی ساختمان بخشیده است.

مشاهده سنگ تراورتن


استفاده یکدست از سنگ تراورتن دره بخاری با رنگ روشن و طرح های حجمی کار شده در نمای ساختمان زیبای آن را دو چندان کرده است. تزئینات ساده و استفاده از برخی المان ها در نمای این ساختمان حاکی از آن است که طراح از تلفیق دو سبک رومی و ساده در اجرای آن بهره نموده است و این امر در زیبا سازی ظاهر ساختمان نقش به سزایی داشته است. از دیگر طراحی های منحصر به فرد نمونه کاربری این بخش، ساخت قاب پنجره به صورت نیم گرد در دو طرف نمای این ساختمان، هماهنگی دیدنی و زیبایی با قوس های اجرا شده ایجاد نموده است. با مراجعه به سایت مجموعه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت، بخش سنگ های ساختمانی می توانید سنگ های تراورتن دره بخاری در انواع سورت ها مشاهده نمایید و جهت دریافت مشاوره رایگان در امر خرید با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت