ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای سنگ تراورتن مواج

نمای ساختمان 1194

ویژگی های نمونه


- نمای اجرا شده نیمه کلاسیک
- استفاده از نرده صراحی های سنگی چهار گوش
- مجری بسیار ماهر که نصب سنگ ها را به صورت متقارن و بوک مچ درآورده است
- به کار گیری سنگ تراورتن ابر و بادی به صورت تک متریالی
- اجرای نوار حاشیه ای عمودی از جنس سنگ مرمر

 

مصالح استفاده شده


- سنگ تراورتن دره بخاری سورت ممتاز ابر و بادی

نمای سنگ تراورتن مواج

بررسی نمونه


سنگ تراورتن دره بخاری را می توان در دسته سنگ های تراورتنی قرار داد، که سورت های مختلفی از جمله موج دار، بدون موج و همچنین ابر و بادی از آن قابلیت تولید و عرضه را دارد. در این نمونه کار اجرا شده می توان به خوبی هر چه تمام تر اجرای سنگ تراورتن ابر و بادی را روی نمای ساختمان مشاهده نمود. سنگ تراورتن دره بخاری که در این نما استفاده شده است در دسته بندی ممتاز و تقریبا یکدست این سنگ تراورتن بوده و رگه ها و نقوش ابر و بادی که سنگ در زمینه خود دارد توانسته است زیبایی خارق العاده ای را به نما ببخشد. البته این نکته لازم به ذکر است که اجرای این چنین سنگ های ابر و بادی باید توسط مجری و بنایی ماهر صورت پذیرد و نقش مجری در این نما بسیار مهم و حائز اهمیت تلقی می گردد. همان گونه که در تصویر زوم شده این نما قابل رویت است بنا تواسته است به زیبایی هر چه تمام تر سنگ ها را به صورت متقارن و در اصطلاح به صورت بوک مچ در کنار یکدیگر کار شده که شاهد چنین نمایی زیبایی هستیم.
از دیگر ویژگی های این نما می توان به سبک و اجرای نیمه رومی یا نیمه کلاسیک آن اشاره داشت. استفاده از نرده صراحی های سنگی کرم رنگ که به صورت چهار گوش انتخاب شده اند و همچنین حجمی کاری ها و قاب های اجرا شده دور پنجره می تواند این موضوع را علنی تر سازد. این چنین نمایی می تواند زیبایی بازی رنگ و نقش یک سنگ طبیعی را به درستی هر چه تمام تر به رخ بکشد و بیان کند که سنگ ساختمانی در صورتی زیبا جلوه می کند که بازی رنگ طبیعی خود را به همراه داشته باشد.
ما در کالاساخت جنس، کیفیت و همچنین مقاومت فشاری و سایشی سنگ تراورتن دره بخاری را تضمین می کنیم و آن را یکی از بهترین گزینه های خرید سنگ نما می دانیم. تراکم و تخلل این سنگ استاندارد بوده و قابلیت اجرای انواع برش کاری ها و ابزار زنی ها را داراست.

 

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت