ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کاشی بین کابینتی سطح برجسته طلایی

نمای بین کابینتی 02

نمونه کار کاشی بین کابیـــنتی

 

کد محصول : gol 01

 

ویژگی های نمای کار شده:

 - سبک کلاسیک 

 - کاشی بین کابیـــنتی 
 - طرح برجسته سفید طلایی

کاشی استفاده شده:

کاشی بین کابیــنتی طناز طلایی 

 

 

بررسی نمونه کار:

 

کاشی بین کابینتی جز محصولاتی است که برای زیبایی بیشتر در دکوراسیون داخلی و پر کردن فضای خالی ما بین کابینت بالا و پائین استفاده می شود . استفاده از کاشی بین کابینتی از قدیم مرسوم بوده و در جنس و  طرح و اشکال مختلف استفاده از آن رایج بوده است . استفاد از این کاشی ها به دلایل مختلفی می باشد . اول اینکه نوعی پوشش در سطح ایجاد می کند . به زیباتر شدن فضا بیشتر کمک می کند . با نور پردازی و اینکه بتواند انعکاس و بازتاب نور داشته باشد فضا و چیدمان را زیباتر نشان می دهد . کاشی بین کابینتی دارای چند مزیت و حسن می باشند که می توان اینگونه اشاره کرد : ضد ضربه - ضد خش - ضد حرارت - مقاوم در برابر شستشو و ..

کاشی بین کابینتی از نظر دکوراتور محصولاتی هستند که برای ایجاد زیبایی بیشتر در دکوراسیون داخلی و پر کردن فضای خالی ما بین کابینت چه در سمت بالا و چه در سمت پائین مورد استفاده قرار می گیرند .

 

کاشی بین کابینتی در آشپزخانه ی کوچک :

 برای آشپزخانه که دارای فضایی کوچک هست با نور پردازی می توان فضا را بزرگتر نشان داد . و این مورد باعث شده کل فضا با این نورپردازی باعث بزرگنمایی فضا شود و فضا بزرگتر دیده شود .

 

کاشی بین کابینتی در آشپزخانه بزرگ :

در آشپزخانه  ایی که فضای بزرگتری دارد و یا آشپزخانه سقف بلندتری دارد ، اینکه معمار کل دیوار را کاشی کار شود ظاهر و نما را خراب می کند به همین دلیل مرقون بصرفه نیست . در این مورد سقف دارای بلندی و فضایی زیاد است اگر رنگ کاشی بین کابینتی رنگ تیره تری نسبت به بقیه ی دیوار داشته باشد می تواند اینطور نمایش داده شود که فضا و ارتفاع را کمتر و کوچکتر بنظر برسد و همچنین فضا صمیمی تر بنظر برسد . پس در نهایت این مطلب گفته شده اینست هیچ محدودیتی برای استفاده از کاشی بین کابینتی نیست و هرجا و به هر متراژی و هر سبکی که بخواهیم می توانیم نصب کنیم.

کاشی بین کابینتی طناز طلایی در ابعاد 30*60 می باشد ، زمینه ی سفید با خطوط طلایی زیبایی این محصول را دو برابر کرده است. کاشی طناز هم می توانیم بصورت افقی و هم عمودی کار کنیم . اگر انتخاب شما مدل افقی است طرح دنباله دار بخواهید ایجاد شود بهترین راه همین روش افقی کار کردن طناز افقی است.

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره واتس اپ

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت