برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کاشی بین کابینتی سطح برجسته طلایی

نمای بین کابینتی 02

نمونه کار کاشی بین کابیـــنتی

 

کد محصول : gol 01

 

ویژگی های نمای کار شده:

 - سبک کلاسیک 

 - کاشی بین کابیـــنتی 
 - طرح برجسته سفید طلایی

کاشی استفاده شده:

کاشی بین کابیــنتی طناز طلایی 

 

 

بررسی نمونه کار:

 

کاشی بین کابینتی جز محصولاتی است که برای زیبایی بیشتر در دکوراسیون داخلی و پر کردن فضای خالی ما بین کابینت بالا و پائین استفاده می شود . استفاده از کاشی بین کابینتی از قدیم مرسوم بوده و در جنس و  طرح و اشکال مختلف استفاده از آن رایج بوده است . استفاد از این کاشی ها به دلایل مختلفی می باشد . اول اینکه نوعی پوشش در سطح ایجاد می کند . به زیباتر شدن فضا بیشتر کمک می کند . با نور پردازی و اینکه بتواند انعکاس و بازتاب نور داشته باشد فضا و چیدمان را زیباتر نشان می دهد . کاشی بین کابینتی دارای چند مزیت و حسن می باشند که می توان اینگونه اشاره کرد : ضد ضربه - ضد خش - ضد حرارت - مقاوم در برابر شستشو و ..

کاشی بین کابینتی از نظر دکوراتور محصولاتی هستند که برای ایجاد زیبایی بیشتر در دکوراسیون داخلی و پر کردن فضای خالی ما بین کابینت چه در سمت بالا و چه در سمت پائین مورد استفاده قرار می گیرند .

 

کاشی بین کابینتی در آشپزخانه ی کوچک :

 برای آشپزخانه که دارای فضایی کوچک هست با نور پردازی می توان فضا را بزرگتر نشان داد . و این مورد باعث شده کل فضا با این نورپردازی باعث بزرگنمایی فضا شود و فضا بزرگتر دیده شود .

 

کاشی بین کابینتی در آشپزخانه بزرگ :

در آشپزخانه  ایی که فضای بزرگتری دارد و یا آشپزخانه سقف بلندتری دارد ، اینکه معمار کل دیوار را کاشی کار شود ظاهر و نما را خراب می کند به همین دلیل مرقون بصرفه نیست . در این مورد سقف دارای بلندی و فضایی زیاد است اگر رنگ کاشی بین کابینتی رنگ تیره تری نسبت به بقیه ی دیوار داشته باشد می تواند اینطور نمایش داده شود که فضا و ارتفاع را کمتر و کوچکتر بنظر برسد و همچنین فضا صمیمی تر بنظر برسد . پس در نهایت این مطلب گفته شده اینست هیچ محدودیتی برای استفاده از کاشی بین کابینتی نیست و هرجا و به هر متراژی و هر سبکی که بخواهیم می توانیم نصب کنیم.

کاشی بین کابینتی طناز طلایی در ابعاد 30*60 می باشد ، زمینه ی سفید با خطوط طلایی زیبایی این محصول را دو برابر کرده است. کاشی طناز هم می توانیم بصورت افقی و هم عمودی کار کنیم . اگر انتخاب شما مدل افقی است طرح دنباله دار بخواهید ایجاد شود بهترین راه همین روش افقی کار کردن طناز افقی است.

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره واتس اپ

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت