ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای ساختمان کلاسیک سنگ تراورتن

نمای ساختمان 1035

نمونه کار نمای سنگ تراورتن طرق

 

کد نمونه : SA1035

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای کلاسیک
  • استفاده یکدست از سنگ
  • بهره گیری از طرح های حجمی و قاب های دور پنجره
  • تعداد پنجره های زیاد

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن طرق ممتاز

 

بررسی نمونه کار :

 

همانطور که در دنیای امروز مشاهده می نمایید بیشتر انسان ها به سمت تجمل گرایی سوق یافته اند و این موضوع سبب شده است تا افراد در زمینه طراحی و پیاده سازی نمای ساختمان خود همواره به دنبال طرح های متفاوت و با شکوه باشند. در واقع جامعه شناسان معتقدند که اکثر مردم به سندروم کاخ نشینی دچار یافته اند و می توان گفت نمای کلاسیک یک گزینه بسیار مناسب برای این افراد است. نمای کلاسیک یکی از سبک های اجرا نمای ساختمان می باشد که دارای تزئینات و جزوئیات متنوعی است. این نوع نمای با بهره گیری از جزئیات معماری یونان باستان شکل گرفته است و از جمله نماهای پر طرفدار در کشور ایران می باشد. یکی از گزینه های بسیار مهم در اجرا نمای کلاسیک استفاده یک دست از سنگ های سفید، کرم و شکلاتی به منظور نمایش دادن تزئینات این نوع نما است.

نمونه کار ارائه شده در این بخش از کالاساخت یک نمونه از اجرا نمای کلاسیک با تزئینات کم می باشد. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید در پیاده سازی این نما از سنگ تراورتن طرق ممتاز به صورت یک دست بهره گرفته شده است. این سنگ با زمینه کرم روشن به همراه رگه ها و هاله های کرم تیره ای که دارد سبب زیبایی دو چندان این نوع نما شده است. سنگ تراورتن طرق همانند تمام تراورتن ها دارای تخلخل در بافت خود می باشد و همین موضوع سبب چسبندگی بسیار بالا آن به ملات می گردد که این ویژگی در نمای کلاسیک به ایجاد طرح های حجمی و تزئینات بسیار کمک می نماید. وجود پنجره های زیاد به همراه قاب های حجمی سنگی به دور آن ها جلوه نما را دو چندان نموده است و علاوه بر اینها هلال ها و ستون های مربعی شکل در این نما نیز سبب چشمگیر شدن هرچه بیشتر آن شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نمونه کار های مختلف و انواع مصالح ساختمانی شما همراهان عزیز می توانید به رایگان با گروه مشاورین کالاساخت تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت