برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کاشی بدنه سالن

نمای کاشی بدنه 06

نمای کاشی بدنه - کلاسیکو طوسی

 

کد نمونه : TS 06

 

ویژگی های نمای کار شده :

 

  •  سبک کلاسیک و مدرن
  •  کاشی بدنه طوسی تیره و روشن
  • کاشی دکور پخت سوم  - طرح فانتزی

 

کاشی استفاده شده:

  • کاشی کلاسیکو

 

 

 بررسی نمونه کار :

 

کاشی کلاسیکو طوسی در ابعاد 90*30 یکی از مدلهـــایی کاشی بدنه ، که برش لیزری ( رکتیفاید ) شده دارد . این مدل کاشی دیوار در دمایی پائین تر از کاشی کف پخته شده و میزان فشرده بودن و استحکام و جذب آب بالاتری به نسبت کاشی کف دارد ، که این مزیت از ویژگی های بارز کاشی بدنه محسوب می شود . کاربریهای کاشی بدنه و کف متفاوت و بدلایل بالایی که ذکر شد ، کاشی بدنه مناسب ، نمای بدنه ی داخل با لعاب و ساختار ظریف می باشد . کاشی کف مناسب ، نمای بیرون و داخلی ساختمان بوده و با ضخامت ، لعاب ، و اشکال مختلف تولید می شود .

کاشی دیوار کلاسیکو طوسی برای بدنه و قابل نصب روی هر سطحی می باشد . کاشی بدنه می تواند یک فضایی زیبا و چشم نواز را به فضای مورد نظرتان ببخشد . کاشی کلاسیکو را روی بدنه ی سالن اجتماعات ، سالن کنفرانس ، لابی ساختمان و راه پله ها استفاده می کنند .

کاشی کلاسیکو از پکیج محصولی برخوردار می باشد . با مشخصه های زیر :

کاشی دیوار با ابعاد 90*30 - لعاب مات و طرح سیمانی - طیف رنگی طوسی - چاپ دیجیتال 

 

پکیج کاشی کلاسیکو طوسی

 

این کاشی از دو رنگ زمینه ی تیره و روشن طوسی می باشد که رنگ طوسی روشن زمینه سطحی مات ، بافتی صاف دارد . جنس و لعاب کاشی رنگ تیره بافت رستیک و سطحی مات دارد . این کاشی زیبا در پکیج خود کاشی دیگری نیز دارد که طرح دکور کلاسیکو می باشد . بافت محصول پخت سوم – طرح محصول فانتزی – سطح محصول پانچ و با طیف رنگی طوسی می باشد . کاشی کلاسیکو در کنار طرح زمینه و دکور محصول دیگری هم دارد که بافت موازئیکی با ابعاد 30*30 طرح سیمانی و سطحی مات دارد . کلاسیکو موزائیکی را برای پشت کابینت و یا بعنوان حاشیه ، استفاده کرده و با طیف رنگی طوسی تیره و روشن در کنار دیگر محصولات نقش آفرینی می کند.

کاشی کلاسیکو محصول دیگری نیز دارد که آن فیتیله ی نقره ای رنگ با سایز 2*90 می باشد . این حاشیه فیتیله را بطور معمول بین کاشی رنگ تیره و روشن زده که جلوه ی کار را بیشتر کنند.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت