ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کاشی بدنه سالن

نمای کاشی بدنه 06

نمای کاشی بدنه - کلاسیکو طوسی

 

کد نمونه : TS 06

 

ویژگی های نمای کار شده :

 

  •  سبک کلاسیک و مدرن
  •  کاشی بدنه طوسی تیره و روشن
  • کاشی دکور پخت سوم  - طرح فانتزی

 

کاشی استفاده شده:

  • کاشی کلاسیکو

 

 

 بررسی نمونه کار :

 

کاشی کلاسیکو طوسی در ابعاد 90*30 یکی از مدلهـــایی کاشی بدنه ، که برش لیزری ( رکتیفاید ) شده دارد . این مدل کاشی دیوار در دمایی پائین تر از کاشی کف پخته شده و میزان فشرده بودن و استحکام و جذب آب بالاتری به نسبت کاشی کف دارد ، که این مزیت از ویژگی های بارز کاشی بدنه محسوب می شود . کاربریهای کاشی بدنه و کف متفاوت و بدلایل بالایی که ذکر شد ، کاشی بدنه مناسب ، نمای بدنه ی داخل با لعاب و ساختار ظریف می باشد . کاشی کف مناسب ، نمای بیرون و داخلی ساختمان بوده و با ضخامت ، لعاب ، و اشکال مختلف تولید می شود .

کاشی دیوار کلاسیکو طوسی برای بدنه و قابل نصب روی هر سطحی می باشد . کاشی بدنه می تواند یک فضایی زیبا و چشم نواز را به فضای مورد نظرتان ببخشد . کاشی کلاسیکو را روی بدنه ی سالن اجتماعات ، سالن کنفرانس ، لابی ساختمان و راه پله ها استفاده می کنند .

کاشی کلاسیکو از پکیج محصولی برخوردار می باشد . با مشخصه های زیر :

کاشی دیوار با ابعاد 90*30 - لعاب مات و طرح سیمانی - طیف رنگی طوسی - چاپ دیجیتال 

 

پکیج کاشی کلاسیکو طوسی

 

این کاشی از دو رنگ زمینه ی تیره و روشن طوسی می باشد که رنگ طوسی روشن زمینه سطحی مات ، بافتی صاف دارد . جنس و لعاب کاشی رنگ تیره بافت رستیک و سطحی مات دارد . این کاشی زیبا در پکیج خود کاشی دیگری نیز دارد که طرح دکور کلاسیکو می باشد . بافت محصول پخت سوم – طرح محصول فانتزی – سطح محصول پانچ و با طیف رنگی طوسی می باشد . کاشی کلاسیکو در کنار طرح زمینه و دکور محصول دیگری هم دارد که بافت موازئیکی با ابعاد 30*30 طرح سیمانی و سطحی مات دارد . کلاسیکو موزائیکی را برای پشت کابینت و یا بعنوان حاشیه ، استفاده کرده و با طیف رنگی طوسی تیره و روشن در کنار دیگر محصولات نقش آفرینی می کند.

کاشی کلاسیکو محصول دیگری نیز دارد که آن فیتیله ی نقره ای رنگ با سایز 2*90 می باشد . این حاشیه فیتیله را بطور معمول بین کاشی رنگ تیره و روشن زده که جلوه ی کار را بیشتر کنند.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت